Pasibaigęs. 08-13 19:00
A Lyga
Banga
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. 08-17 18:25
A Lyga
Sūduva
2
Banga
1
Pasibaigęs. 08-17 19:00
A Lyga
Hegelmann
3
Panevėžys
1
Pasibaigęs. 08-17 19:00
A Lyga
Džiugas
1
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 08-17 20:00
A Lyga
Žalgiris
2
Riteriai
1
Šiandien, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-
Šiandien, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Kauno Žalgiris
-
Šiandien, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Banga
-
08-22, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Džiugas
-
08-22, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Sūduva
-
08-24, 19:00
A Lyga
Hegelmann
-
Žalgiris
-
08-27, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
08-30, 17:00
A Lyga
Banga
-
Kauno Žalgiris
-
08-30, 17:00
A Lyga
Sūduva
-
Hegelmann
-
08-31, 17:00
A Lyga
Riteriai
-
Dainava
-
08-31, 17:00
A Lyga
Džiugas
-
Šiauliai
-
08-31, 18:25
A Lyga
Žalgiris
-
Panevėžys
-

C.Wozniacki tėvas išsiliejo ant „Roland Garros“ organizatorių: „Ji sunkiai dirbo visą karjerą ne tam, kad vėl viską pradėtų nuo nulio“

2024-05-23 16:11
Caroline Wozniacki | „Stop“ kadras

Caroline Wozniacki | „Stop“ kadras

 „Roland Garros“ organizatoriai šiemet nusprendė neskirti vardinio kvietimo į pagrindinį etapą buvusiai pirmajai pasaulio raketei danei Caroline Wozniacki (WTA-117).

Pernai karjerą atnaujinusi žaidėja buvo netoli to, kad pagal reitingą patektų į pagrindinį etapą ir vylėsi, kad organizatoriai į tai atsižvelgs. C.Wozniacki net nesiregistravo į kvalifikaciją, tikėdamasi gauti vardinį kvietimą. Visgi, jo danė taip ir nesulaukė, todėl į „Roland Garros“ turnyrą neatvyko.

„Aišku, Caroline galėtų žaisti kvalifikacijoje, bet ji man pasakė, kad visą gyvenimą sunkiai dirbo ne tam, kad vėl viską pradėtų nuo nulio. Jos pasiekimai kalba patys už save. Manau, kad tam tikrame gyvenimo taške reikėtų pradėti gerbti žmogų, kuris šiam sportui šį tą reiškia.

Caroline man sakė, kad jai sunku susitaikyti su tokia situacija ir kad jei ji negaus vardinio kvietimo į pagrindinį etapą, tai iš viso nevyks į tą turnyrą. Ji nusprendė laukti sprendimo dėl vardinio kvietimo, o ne registruotis į kvalifikaciją. Galiu garantuoti, kad kitąmet mūsų „Roland Garros“ turnyre tikrai nepamatysite. Mes sprendimą jau priėmėme“, - Lenkijos žiniasklaidai sakė C.Wozniacki tėvas Piotras.

Anot danės tėvo, C.Wozniacki dabar laukia Vimbldono organizatorių atsako. Visgi, tame turnyre C.Wozniacki būtų pasiruošusi žaisti ir kvalifikaciją, jei negautų vardinio kvietimo.

„Caroline nėra iš tų tenisininkių, kurios žaidimą kvalifikacijoje laiko nepagarba. Tiesiog „Roland Garros“ atveju mes norėjome išsiaiškinti, ar to turnyro organizatoriai gerbia mus. Dėl to ji ir neužsirašė į kvalifikaciją“, - teigė Piotras.

C.Wozniacki tėvas taip pat pažėrė kritikos WTA 1000 turnyro Romoje organizatoriams, kurie vardinius kvietimus išdalino saviškėms.

„Buvo 8 vardiniai kvietimai ir visi jie išdalinti italėms. Aš suprantu, kad reikia skatinti jaunas tenisininkes savo šalyje, bet kaip galima dalį tų vardinių kvietimų atiduoti žaidėjoms, kurios reitinge yra taip žemai, jog dar net negali svajoti būti konkurencingos tokio lygio turnyre?“, - klausė Piotras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų