-
08-03, 22:00
-
-

L.Dončičiaus ir K.Irvingo vedama „Mavericks“ pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos finalą

2024.05.23 07:42
Luka Dončičius | Scanpix nuotr.

NBA Vakarų konferencijos finale Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo vedama Dalaso „Mavericks“ komanda svečiuose 108:105 (27:33, 32:29, 23:21, 26:22) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

L.Dončičius vien per ketvirtą kėlinį pelnė 15 taškų, tuo tarpu pirmoje dalyje spindėjo K.Irvingas, kuris 24 taškus pelnė per pirmuosius du kėlinius.

Slovėnas ketvirtajame kėlinyje per 63 sekundes pelnė 7 taškus iš eilės, o „Mavericks“ spurtavo 13:0 ir išsiveržė į priekį 97:89. Visgi tada jau „Timberwolves“ surengė spurtą 13:1 ir priekyje jau buvo šeimininkai 102:98. Likus žaisti 3 min. 13 sek. po L.Dončičiaus taškų „Mavericsk“ atsiliko 101:102, tuomet sekė sėkmingos dvi atakos ir puikus darbas gynyboje bei svečiai, likus 49 sek., jau pirmavo 106:102 ir užsitikrino pergalę.

„Timberwolves“: Jadenas McDanielsas 24 (3/6 dvit., 6/9 trit., 4 atk. kam.), Anthony Edwardsas 19 (5/12 trit., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Karl-Anthony Townsas 16 (4/11 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam.), Nazas Reidas 15 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 12 (4/8 dvit., 7 atk. kam.), Kyle Andersonas 11 (4/5 dvit.), Mike Conley 6 (1/6 trit.), Nickeilas Alexander-Walkeris 2 (0/4 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 33 (9/16 dvit., 3/10 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Kyrie Irvingas 30 (12/20 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), P.J. Washingtonas 13 (2/8 trit., 7 atk. kam.), Danielius Gaffordas 10 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Dereckas Lively 9 (4/4 dvit., 11 atk. kam.), Derrickas Jonesas 8 (4/7 dvit., 4 atk. kam.), Joshas Greenas 3, Jadenas Hardy 2 (4 rez. perd.).