-

L.Valiukevičiūtė dviračių treko varžybose Kazachstane iškovojo net 6 pergales

2024.05.20 15:56
LDSF nuotr. | Organizatorių nuotr.

Astanoje (Kazachstanas) surengtose dvejose UCI II kategirijos dviračių treko varžybose „Silk Way Series I“ ir „Silk Way Series II“ Lauryna Valiukevičiūtė iškovojo net 6 pergales. Keturis kartus ant prizininkų pakylos kopė Laurynas Vinskas.

Pirmosiose ir antrosiose varžybose L. Valiukevičiūtė laimėjo sprinto, keirino ir eliminavimo rungtis, kuriose dalyvavo nuo 6 iki 8 dviratininkių.

Pirmosiose varžybose L. Vinskas laimėjo sprinto lenktynes (19 dalyvių). Matas Sakavičius buvo aštuntas, Eimantas Vadapalas – devintas, o Lukas Sakavičius – 11-as. Keirine (18 dalyvių) Laurynas užėmė trečią vietą. M. Sakavičius klasifikuotas ketvirtas, E. Vadapalas – 10-as, o L. Sakavičius – 13-as. Eliminavime (18 dalyvių) M. Sakavičius užėmė 12-ą vietą.

Antrosiose varžybose L. Vinskas taip pat nugalėjo sprinto lenktynėse (18 dalyvių). E. Vadapalas buvo devintas, M. Sakavičius – 10-as, o L. Sakavičius – 11-as. Keirine (18 dalyvių) L. Vinskas užėmė antra vietą. Jis finale nusileido tik Kazachstano atstovui Andrejui Čugajui. E. Vadapalas užėmė penktą, L. Sakavičius – šeštą, o M. Sakavičius – devintą vietas. Kartu su Lietuvos dviratininkais į Astaną buvo išvykęs treneris Dmitrij Leopold.

Varžybose dalyvavo Azerbaidžano, Kazachstano, Lietuvos ir Uzbekistano dviratininkai.