-
08-03, 22:00
-
-

Rumunijoje E.Gertmonas atrėmė baudinį, J.Lubo ir R.Jonušaitės klubai kovos dėl čempionų titulo kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.05.20 01:40
Edvinas Gertmonas | Organizatorių nuotr.

Graikijos lygoje visas rungtynes žaidė lietuvis Vykintas Slivka, bet jo atstovaujama „Lamia“ ekipa sezoną užbaigė pralaimėjimu rezultatu 0:3 Atėnų AEK ekipai. „Lamia“ su 35 taškais finišavo šeštoje lygos vietoje, o Graikijos čempionais su 80 taškų tapo Salonikų PAOK ekipa.

Rumunijos lygoje vartininkas Edvinas Gertmonas išlaikė sausus vartus, o jo ginamas Klužo „Universitatea Cluj“ klubas išvykoje 2:0 įveikė „Otelul“ žaidėjus bei tęs kovą dėl vietos UEFA Konferencijų lygoje. Lietuvis 8 minutę buvo įspėtas geltona kortele, bet jam tai nesutrukdė atremti net 5 varžovų smūgius, įskaitant baudinį, kurį pats ir užsidirbo.

Slovėnijoje sezoną lygiosiomis užbaigė „Maribor“ ekipa, kurios gretose visas rungtynes žaidė krašto gynėjas Pijus Širvys. Lietuvio ekipa išvykoje su „Koper“ klubu sužaidė rezultatu 1:1 ir po šių lygiųjų su 67 taškais finišavo antroje lygos vietoje.

Trimis taškais mažiau surinko ir trečioje vietoje finišavo Liublianos „Olimpija“ komanda, kuri paskutines sezono rungtynes namuose 0:1 pralaimėjo „Bravo“ klubui. Justas Lasickas liko ant „Olimpija“ klubo suolo.

Sekmadienį Albanijos lygoje į lygos finalą žengė Juozo Lubo atstovaujamas „Egnatia“ klubas. Lietuvis liko ant suolo, o „Egnatia“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Vllaznia“ klubu, bet kadangi „Egnatia“ buvo namų komanda, pagal Albanijos lygos taisykles lygiosios reiškė namų komandos patekimą į kitą etapą.

Ukrainos „Premier“ lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė nuo 76 minutės, bet jo atstovaujamas Kovalivkos „Kolos“ klubas išvykoje 2:3 nusileido „Minaj“ ekipai.

Kroatijos lygoje visas rungtynes sužaidė Rokas Pukštas, o jo atstovaujamas Splito „Hajduk“ klubas namuose 2:1 palaužė „Gorica“ žaidėjus. Po R.Pukšto smūgio „Gorica“ įsimušė į savo vartus ir tai lėmė „Hajduk“ pergalę.

Vartininkų trenerio Manto Tamuliono klubas „Universidad Catolica“ Ekvarodo lygoje sužaidė lygiosiomis – jie svečiuose 2:2 sužaidė su „Aucas“ klubo žaidėjais.

Į Šveicarijos lygos finalą žengė Rimantės Jonušaitės ginama „Servette“ ekipa, kuri namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „YB Frauen“ ekipa. Išvykoje „Servette“ pirmąsias rungtynes laimėjo 4:0, todėl ir žengė į finalą. Šiose rungtynėse R.Jonušaitė žaidė 71 minutę, o jos ekipa finale žais su „Zurich“ merginomis.