-

G.Matulevičius išplėšė pergalę prieš „Kauno Žalgirį“

2024.05.19 20:30
Giedriaus Matulevičiaus | Elvio Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygoje“ trejų nelaimėtų rungtynių seriją pavyko nutraukti pirmenybių lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“. 14-ajame ture vilniečiai po susitikimo pabaigoje pelnyto įvarčio 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Vienos pirmųjų atakų metu kauniečiai grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau Pauliaus Golubicko spirtas kamuolys atsimušė į virpstą. Kamuolį į vartų konstrukciją sukirto ir „Kauno Žalgirio“ starto sudėtyje debiutavęs Jermaine‘as Hyltonas.

Legionierius iš Anglijos po Artūro Dolžnikovo perdavimo buvo pelnęs įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas dėl minimalios nuošalės.

Antrame kėlinyje vilniečiai buvo gerokai pranašesni. Deividas Mikelionis atrėmė labai pavojingus Giedriaus Matulevičiaus bei Joriso Moutachy smūgius, bet 85-ąją minutę buvo priverstas kapituliuoti.

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į kovą „TOPsport A lygoje“ mestas Nemanja Mihajlovičius atliko perdavimą G. Matulevičius ir marijampolietis smūgiavo tiksliai.