-

„Barcelona“ pergalingai pradėjo Ispanijos atkrintamąsias

2024.05.19 16:05
Jokubaitis | Organizatorių nuotr.

Pergalę Ispanijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Barselonos „Barcelona“ ekipa. Rogerio Grimau auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 96:86 (28:16, 22:30, 22:26, 24:14) nugalėjo Tenerifės „Lenovo“ komandą ir serijoje pirmauja.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 3 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Pralaimėtojų gretose nesulaikomas buvo Kyle Guy. Jis per 35 minutes įmetė 34 taškus (6/12 dvit., 5/13 trit., 7/10 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet dusyk pažeidė taisykles.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 23 (6/8 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam., 26 n.b.), Alexas Abrinesas 19 (6/7 trit., 23 n.b.), Janas Vesely 10 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Joelas Parra (1/4 trit., 7 atk. kam.) ir Nico Laprovittola (2/4 trit.) po 9, Tomas Satoransky 8 (4/8 dvit., 6 rez. perd.), Oscaras Da Silva (5 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius po 5, Willy Hernangómezas 4 (5 atk. kam.), Ricky Rubio (10 rez. perd.) ir Rokas Jokubaitis po 2.

„Lenovo“: Kyle Guy 34 (6/12 dvit., 5/13 trit., 29 n.b.), Marcelinho Huertas 17 (3/7 dvit., 3/7 trit., 4 atk. kam., 10 rez. perd., 4 kld.), Franas Guerra 13 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 21 n.b.), Alexas Lópezas (2/4 trit.) ir Elginas Cookas (3/5 dvit.) po 6, Timas Abromaitis 4 (6 atk. kam.), Edgaras Vicedo ir Oliveris Stevičius po 3.