-
08-03, 22:00
-
-

Imtynininko B.Bubelevičiaus dublis – antrą kartą tapo Europos čempionato prizinininku

2024.05.18 14:45
Benediktas Bubelevičius | imtynes.lt nuotr.

Loutrakyje vykstančiame Europos imtynių U15 čempionato bronzinėje kovoje Benediktas Bubelevičius svoryje iki 75 kilogramų rezultatu 4:2 įveikė lenką Olgierdą Nowickį ir užėmė trečią vietą!

Graikų-romėnų imtynių turnyro pirmoje imtyje Benediktas nusileido A.Kudaevui, tačiau pastarasis, patekęs į finalą, suteikė lietuviui galimybę kautis dėl bronzos.

Šeštadienį paguodos imtyse B.Bubelevičius be vargo nugalėjo italą D.Fortunato bei su intrigos prieskoniu parklupdė serbą A.Aliją, o mažajame finale įveikė lenką O.Nowickį.

Svoryje kovojo 22 imtynininkai.

Tai jau antras toks pasiekimas lietuvio sportinėje karjeroje. Prieš metus Vengrijos Kaposvare B.Bubelevičius taip pat laimėjęs Europos imtynių U15 čempionato bronzą.