-
08-03, 22:00
-
-

Pasaulio fechtavimo taurės etape Prancūzijoje lietuviai nepateko į atkrintamąsias varžybas

2024.05.17 18:33
Mindaugas Tamošiūnas | Mildos Kikaitės nuotr.

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio fechtavimo taurės etape vyrų špagos rungtyje kovėsi ir du lietuviai.

Mindaugas Tamošiūnas 14-oje atrankos grupėje laimėjo 2 kovas iš 6 ir buvo 6-as tarp 7 dalyvių. Arnui Salokui sekėsi prasčiau. Lietuvis 37-oje grupėje iškovojo 1 pergalę, patyrė 5 pralaimėjimus ir buvo priešpaskutinis – 6-as.

Bendroje grupių etapo įskaitoje M.Tamošiūnas buvo 230-as, o A.Salokas – 252-as. Deja, abu lietuviai liko už atkrintamųjų varžybų bortą. M.Tamošiūno pergalių procentas (33,3) būtų buvęs pakankamas vietai kitame etape, bet lietuvio sėkmingų ir praleistų dūrių santykis (-8) buvo per prastas. Į atkrintamąsias varžybas buvo galima patekti su -3 santykiu.

Vyrų špagos varžybose iš viso dalyvauja 307 fechtuotojai.