-

„Titled Tuesday“ turnyre P.Pultinevičius nugalėjo gudravusį M.Carlseną

2024.05.15 15:15
Magnusas Carlsenas | Scanpix nuotr.

„Chess.com“ surengtame „Titled Tuesday“ šachmatų turnyre įspūdingą pergalę pasiekė Paulius Pultinevičius.

Lietuvis juodosiomis figūromis nugalėjo šachmatų žvaigždę, daugkartinį pasaulio čempioną norvegą Magnusą Carlseną. Pastarasis bandė nustebinti P.Pultinevičių partijos pradžioje, bet lietuvio iš vėžių tai neišmušė.

M.Carlsenas per 11 turų surinko 8,5 tšk. ir užėmė tik 14-ą vietą. Norvegas nugalėjo 7 varžovus, pasiekė 3 lygiąsias ir pralaimėjo tik prieš P.Pultinevičių.

Pats P.Pultinevičius su 7 tšk. buvo 63-ias.

M.Carlsenas atsigriebė kitame „Titled Tuesday“ turnyre, kur su 9,5 tšk. tapo nugalėtoju. Vieną tokį turnyrą norvegas laimėjo ir kovo 19 d.

Tuo tarpu P.Pultinevičius vėliau vyko į Estiją, kur laimėjo „Movenpick Open“ greitųjų šachmatų turnyrą.