-

„Knicks“ – per žingsnį nuo Rytų finalo

2024.05.15 06:49
Jalenas Brunsonas | Scanpix nuotr.

Triuškinamą pergalę penktose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse iškovojo Niujorko „Knicks“ komanda.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 121:91 (38:32, 31:22, 27:21, 25:16) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir serijoje pirmauja 3 - 2.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianoje, o jei prireiks lemiamų, jos vyks Niujorke.

Nugalėtojus į priekį vedė nuostabiai žaidęs Jalenas Brunsonas.

Gynėjas per 43 žaidimo minutes pelnė 44 taškus (16/29 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau dusyk pažeidė taisykles bei suklydo 3 sykius.

Krepšininkas ketvirtą kartą šioje serijoje įmetė bent 40 taškų.

„Pacers“ komandai Pascalis Siakamas pelnė 22 taškus, Mylesas Turneris surinko 16 taškų.

Šeimininkai per paskutinius tris kėlinius nei karto neatsiliko ir visišką kontrolę perėmė antroje mačo pusėje.

„Knicks“ vienu metu pelnė 17 taškų be atsako ir pabėgo į priekį 89:64. Vėliau komandas skyrė 31 taškas.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 44 (16/29 dvit., 2/6 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd.), Joshas Hartas (5/9 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam.) ir Alecas Burksas (5/8 trit., 5 atk. kam.) po 18, Milesas McBride 17 (4/8 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd.), Donte DiVincenzo 8 (4/8 dvit., 0/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Isaiahas Hartensteinas 7 (17 atk. kam., 5 rez. perd.), Precious Achiuwa 4 (2/5 dvit., 5 atk. kam.), Jericho Simsas 3, Shake Miltonas 2.

„Pacers“: Pascalis Siakamas 22 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Mylesas Turneris 16 (2/5 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Tyrese Haliburtonas 13 (4/5 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.), Andrew Nembhardas 11 (2/7 dvit., 4 rez. perd.), Aaronas Nesmithas 8 (4 atk. kam.), Obi Toppinas (5 atk. kam.) ir T.J. McConnellas (3/8 dvit., 5 rez. perd.) po 7, Benas Sheppardas 6, Jamesas Johnsonas 1.