08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

K.Kažukolovas Kazachstane sužaidė visas rungtynes, E.Gertmonas Rumunijoje išlaikė sausus vartus kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.05.12 23:45
Kipras Kažukolovas | Organizatorių nuotr.

Kazachstano „Premier“ lygoje gynėjas Kipras Kažukolovas sužaidė visas rungtynes, bet jo ginama „Astana“ ekipa namuose praleido įvartį paskutinėmis minutėmis ir su „Kyzylordos „Kajsar“ klubu sužaidė lygiosiomis 1:1.

Turkijos Super lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, bet lietuvio ginamas „Istanbulspor“ klubas svečiuose 0:3 pralaimėjo „Trabzonspor“ klubui.

Rumunijos lygoje sekmadienį sausus vartus išlaikė lietuvis Edvinas Gertmonas ir taip padėjo savo ginamam Klužo „Universitatea Cluj“ klubui išvykoje 1:0 įveikti „Voluntari“ klubą. Po šios pergalės Klužo klubas su 33 taškais finišavo dešimtoje lygos vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse gynėjas Rokas Lekiatas liko ant Krajovos „Universitatea Craiova 1948 “ klubo suolo ir nuo jo stebėjo, kaip jo ekipa namuose 1:3 pralaimėjo „Hermannstadt“ klubui bei sezoną užbaigė užimdami paskutinę, šešioliktą vietą ir iškrisdami į antrą divizioną.

Trečioje Ispanijos lygoje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant „Linares“ klubo suolo, o jo ekipa svečiuose 1:3 nusileido „Baleares“ klubui.

Kinijoje Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes bei 68 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o lietuvio ginamas „Guangzhou“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Qingdao Red Lions“ ekipa.

Gvidas Gineitis dėl kelio traumos dar negali žaisti Italijos „Serie A“ lygoje, kurioje jo ekipa „Torino“ išvykoje 2:1 palaužė Veronos „Hellas“ ekipos žaidėjus.

Briugės „Cercle“ gretose dėl skilusios akiduobės žaisti vis dar negali gynėjas Edgaras Utkus, bet jo ekipa sekmadienį išvykoje 2:1 nugalėjo „Antwerp“ klubą. Po šios pergalės „Cercle“ su 36 taškais pakilo į ketvirtą lygos vietą, kuri leistų varžytis UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

Kroatijos lygoje Rokas Pukštas žaidė praktiškai visas rungtynes ir pakeistas buvo jau tik 90 minutę, bet jo ginamas Splito „Hajduk“ klubas išvykoje neįveikė Pulos „Istra“ klubo ir su juo sužaidė taikiai 1:1.

Šveicarijos moterų lygoje tvirtą žingsnį link finalo žengė Rimantės Jonušaitės atstovaujama „Servette“ ekipa, kuri išvykoje pirmąsias lygos pusfinalio rungtynes laimėjo net 4:0 prieš „ YB Frauen“ ekipą.

Puolėja iš Lietuvos šiose rungtynėse nepasižymėjo, o ir žaidė ji tik nuo 71 minutės. Iki tada visi keturi įvarčiai jau buvo įmušti.

Italijos moterų „Serie A“ lygoje saugė Liucija Vaitukaitytė žaidė visas rungtynes bei padėjo „Como“ ekipai namuose 2:0 nugalėti „Pomigliano“ merginas.

Tai buvo paskutinės „Como“ ekipos sezono rungtynės, tad pergale užbaigdamos sezoną „Como“ merginos finišavo septintoje vietoje.