Pasibaigęs. 05-17 18:50
LKL
Uniclub Casino-Juventus
99
7bet-Lietkabelis
100
Pasibaigęs. 05-18 17:20
LKL
Wolves
91
Neptūnas
80
Pasibaigęs. 05-21 18:50
LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
LKL
Rytas
85
Wolves
96
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Šiandien, 18:50
LKL
Wolves
0
Rytas
0
Šiandien, 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
0
Fenerbahce
0
Šiandien, 22:00
Eurolyga
Real Madrid
0
Olympiacos
0
05-26, 17:20
LKL
Žalgiris
0
7bet-Lietkabelis
0
05-27, 18:50
LKL
Rytas
0
Wolves
0

Į atnaujintą „Nemuno žiedą“ grįžta Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas

2024.04.25 11:55
Į „Nemuno žiedą“ grįžta žiedinių lenktynių čempionatas | Egidijaus Babelio nuotr.

Į „Nemuno žiedą“ grįžta žiedinių lenktynių čempionatas | Egidijaus Babelio nuotr.

 Paskutinius kelis metus Lietuvos žiedinių lenktynių aukščiausios A lygos čempionato varžybos aplenkdavo Lietuvą, dalyviai varžėsi geresnės būklės trasose Latvijoje ir Estijoje. Tačiau šiemet atnaujinus „Nemuno žiedo“ dangą sportininkai grįš, ir sezoną gegužės 25-ą dieną pradės namuose, „Ring Challenge powered by PRO BRO“ varžybose.

Po dviejų metų pertraukos „Ring Challenge powered by PRO BRO“ pirmajame etape bus galima išvysti visų lygų žiedinių lenktynių kovas: ketvirtadienio vakarą bus atidaryta registracija į C lygos „Time Attack“ važiavimus, į B lygos sprintą ir į „Nemuno žiedą“ sugrįžtančius aukščiausios A lygos čempionato važiavimus.

Daugiau nei dešimtmetį prastą trasos būklę kentėję sportininkai šią žiemą pagaliau sulaukė lietuviškos žiedinių lenktynių Mekos – „Nemuno žiedo“ atnaujinimo. Pakeista apie 10 tūkst. kv. m. trasos dangos. Atnaujinta buvo beveik pusė trasos, nuo Šakių posūkio iki starto finišo tiesiosios.

Ten, kur buvo blogiausios būklės danga, daugiausiai problemų ir pavojų keliančių, automobilius į orą metančių ir prognozuoti greitai lekiančio automobilio elgsenos neleidžiančių nelygumų, atsirado visiškai naujas, lygus asfaltas, naujas žymėjimas, ir išvažiavimo juostos. Trasa tapo ne tik saugesnė, lengviau prognozuojama, bet ir greitesnė. Tiesa, pokyčių efektyvumu bus galima įsitikinti tik pirmose oficialiose lenktynėse, pirmajame „Ring Challenge“ etape gegužės 25-ą dieną.

„Sunku tuo patikėti, prieš metus nė neturėjome vilties, kad čia kas nors keisis, tad dabar labai džiaugiamės atnaujinta trasa. „Ring Challenge“, kartu su trasa turės pasitempti į dar aukštesnį lygį, tapti aukštesnės kokybės renginiu. Tai padaryti mums padės į pas mus grįžtanti A lyga. Pirmosiose varžybose turėsime visas Lietuvos žiedinių lenktynių lygas, tad nekantraujame, ir ruošiamės atnaujintos trasos atidarymą paversti didele švente“, - kalbėjo lenktynių organizatorė Ugnė Rukšėnaitė.

Į „Nemuno žiedą“ grįžta žiedinių lenktynių čempionatas | Egidijaus Babelio nuotr.

Į „Nemuno žiedą“ grįžta žiedinių lenktynių čempionatas | Egidijaus Babelio nuotr.

Varžybas į aukštesnį lygį pakelti padės ir naujieji renginio partneriai. Praėjusiais metais prie renginio prisijungusi „PRO BRO Group“ šiemet tapo „Ring Challenge“ vardo partnere ir su trimis tunelinių plovyklų, savitarnos plovyklų ir automobilių švaros centrų verslais įneš į varžybas daugiau šou elementų, vienas iš kurių – grįžtanti išskirtinių automobilių „Show-off“ paroda, kuriai geriausioje ir labiausiai matomoje vietoje bus rezervuotas „Švaros Brolių parkingas“.

Tradiciškai, „Ring Challenge powered by PRO BRO“ išsiskirs tuo, kad savo jėgas saugiai galės išbandyti net ir entuziastai su standartiniais automobiliais „Time Attack“, lenktynių laikui disciplinoje. Ir ne tik išbandyti, jie čia kovos dėl Lietuvos čempionų titulų C lygos žiedinių lenktynių čempionate.

Labiau patyrę ir automobilių saugumu lenktynėms dėl pozicijų paruošę mėgėjai varžysis B lygos sprinto lenktynėse. Naujovė šioje kategorijoje – pačių dalyvių inicijuota nauja klasė automobiliams su turbininiais dviejų litrų varikliais. Entuziastai ruošia panašius automobilius, žada gerą kovą tarpusavyje.

Renginį vainikuos į „Nemuno žiedą“ grįžtančios aukščiausios A lygos sprinto varžybos, kuriose atvirtoje trasoje be papildomų greičio mažinimo zonų rungsis profesionalai, kovojantys dėl absoliučių Lietuvos žiedinių lenktynių čempionų titulų.

Pirmosios oficialios „Ring Challenge powered by PRO BRO“ varžybos atnaujintame „Nemuno žiede“ vyks gegužės 25-ą dieną, o registracija į jas bus atidaroma jau šio ketvirtadienio, balandžio 26-osios vakarą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų