-
08-03, 22:00
-
-

„Liverpool“ pralaimėjo derbį prieš „Everton“, 2 kartus atsilikęs „Man Utd“ nugalėjo „Sheffield Utd“ VIDEO

2024.04.25 00:03

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame miesto derbyje 0:2 nusileido „Everton“ futbolininkams ir dar labiau susikomplikavo savo kovą dėl titulo.

„Everton“ aktyviai pradėjo rungtynes ir tai netrukus davė vaisių. Jarradas Branthwaite‘as puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Darwinas Nunezas ir Luisas Diazas.

Dominicas Calvertas-Lewinas antrojo kėlinio pradžioje standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino „Everton“ pranašumą 2:0. Puikia galimybe sušvelninti rezultatą nepasinaudojo L.Diazas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Per likusį laiką situaciją nepasiekė ir rezultatas išliko 2:0.

„Everton“ klubas nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus derbyje pirmą kartą po 13 metų pertraukos.

Tuo tarpu kitame susitikime „Manchester United“ klubas namuose 4:2 įveikė „Sheffield United“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito po grubios Andre Onana klaidos, tuo pasinaudojęs Jaydenas Bogle pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Sheffield Utd“ į priekį 1:0. Harry Maguire‘ui pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu galva pavyko šioje dvikovoje atstatyti pusiausvyrą 1:1.

Benas Breretonas Diazas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nubaudė varžovų gynybą ir vėl persvėrė rezultatą „Sheffield Utd“ naudai 2:1. Vos po dešimties minučių Bruno Fernandesas užtikrintai realizavos skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 2:2. Rungtynių pabaigoje B.Fernandesas puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos jau išvedė „Man Utd“ į priekį 3:2, o tikslus Rasmuso Hojlundo smūgis padėjo tašką šiose rungtynėse 4:2.

„Sheffield Utd“ praleido 90 įvarčių šiame „Premier“ lygos sezone. Tai yra didžiausias skaičius čempionato istorijoje nuo tada, kai žaidžiamos 38 rungtynės.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa