Pasibaigęs. 05-21 18:50
LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
LKL
Rytas
85
Wolves
96
Pasibaigęs. 05-23 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Pasibaigęs. 05-24 18:50
LKL
Wolves
75
Rytas
113
Pasibaigęs. 05-24 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
73
Fenerbahce
57
Pasibaigęs. 05-24 22:00
Eurolyga
Real Madrid
87
Olympiacos
76
Pasibaigęs. Vakar 17:20
LKL
Žalgiris
88
7bet-Lietkabelis
79
Pasibaigęs. Vakar 18:00
Eurolyga
Olympiacos
87
Fenerbahce
84
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Eurolyga
Real Madrid
80
Panathinaikos
95
Šiandien, 18:50
LKL
Rytas
0
Wolves
0
05-30, 18:50
LKL
Wolves
0
Rytas
0

Emocionalus R.Garcia atsivėrė: „Alkoholį gėriau kiekvieną dieną“

2024.04.21 18:31
Ryanas Garcia | Scanpix nuotr.

Ryanas Garcia | Scanpix nuotr.

  Šeštadienį Brukline (JAV) WBC antro lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas 25-erių amerikietis Devinas Haney (31-1, 15 nokautų) patyrė pirmą karjeros pralaimėjimą, kai tris kartus krito į nokdaunus ir daugumos teisėjų sprendimu (112-112, 110-114, 109-115) pralaimėjo bendraamžiui amerikiečiui Ryanui Garciai (25-1, 20 nokautų), nors iš jo buvo atimtas taškas.

Nors D.Haney ir R.Garcia kova buvo itin įdomi, tačiau visi kalbėjo apie tai, kas vyko prieš kovą, kai atrodė, kad R.Garcia eina iš proto.

Visgi po kovos tapo aišku, kodėl R.Garcia buvo kitoks – jis gėrė kiekvieną dieną.

„Man nerūpi, ką žmonės apie mane kalba“, – po kovos vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo R.Garcia. „Ėjau per ugnį ir vis tiek laikiausii bei nugalėjau suknistą D.Haney. Gėriau iekvieną dieną ir vis tiek sugebėjau jį nugalėti, padariau viską.

Kas nutiko? Klaidinga realybė, tiesa? Gėriau kiekvieną vakarą, gėriau, gėraiu, gėriau. Kas atsitiko? Aš laimėjau. Nebūtinai tuo didžiuojuosi, bet tiesiog sakau. Tai buvo pareiškimas, kuriuo norėjau pasakyti, kad su manimi negalima susipykti. Galiu daryti tai, ką noriu“.

Galiausiai R.Garcia atsivėrė, kodėl ištiesų gėrė kiekvieną dieną.

„Aš tiesiog linsminausi, žmogau. Žiūrėkite, aš daug išgyvenau. Aš išgyvenau skyrybas, man įvyko daugybę dalykų už mano gyvenimo ribų ir tai mane šiek tiek palaužė. Padariau tai, ką jaučiau, kad turiu padaryti, kad jausčiausi gerai.

Gėriau kiekvieną dieną ir dariau viską, ką norėjau. Aš tuo visai nesididžiuoju, tiesiog meldžiuosi už savo vaikus ir tikiuosi, kad jiems viskas gerai. Tikiuosi, kad jie manimi didžiuojasi“.

Kalbėdamas apie kovą, R.Garcia supeikė teisėją Havey Docką. Pirmasis nokdaunas įvyko septintajame raunde, tačiau pranašumas teisėjų kortelėse beveik iš karto dingo, kadangi H.Dockas sustabdė kovą ir atėmė tašką iš R.Garcios už smūgius per sustabdymą. R.Garcia mano, kad vietoje to, jam turėjo būti leista tęsti kovą ir pribaigti D.Haney.

„Manau, kad H.Dockas suklydo“, – sakė R.Garcia. Jis turėjo nutraukti kovą. Tai buvo blogai. D.Haney tikrai buvo sužeistas. Jaučiuosi blogai, net pažvelgiau į Billą Haney ir pasakiau: brolau, turbūt turėtum tai sustabdyti. Jis to nepadarė.

Tas vyrukas laikėsi manęs dėl savo gyvybės. Pajutau galimybę toliau mosuoti, kol mano rankos buvo laisvos ir aš jį palaužiau, o tada H.Dockas atėmė tašką. Bet jis mane laikė, turėjau jį nokautuoti septintajame raunde, jie tai iš manęs pavogė“

Nepaisant atimto taško, R.Garcia 10-ajame ir 11-ajame raunduose dar du kartus pasiuntė D.Haney į nokdaunus bei laimėjo kovą.

R.Garcia pripažino, kad pernelyg daug norėjo varžovą nokautuoti ir per daug užsidėjo spaudimo ant savęs.

„Nustebau, kad jis turi tokią širdį ir gali taip atsistatyti. Aš sulaužiau jį pirmajame raunde, galvojau, kad viskas baigta, lengvas darbas. Tuomet jis užsidegęs išėjo į antrąjį raundą ir net mane sužeidė su kabliu“, – sakė R.Garcia.

R.Garcia sakė, kad mielai suteiks varžovui revanšą, tačiau pripažino, kad daugiau svorio kategorijoje iki 140 svarų nekovos.

„Daugiau svorio kategorijoje iki 140 svarų nekovosiu. Eisiu į svorio kategoriją iki 147 svarų. Negaliu padaryti suknistų 140 svarų. Techniškai aš niekada ir nesikoviau šioje svorio kategorijoje. Visą laiką kovojau svorio kategorijoje iki 143 svarų. Mano kūnas tiesiog negali žengti žemiau nei 143 svarai. Tai neįmanoma, bandžiau įvairias technikas, negaliu to apdaryti“.

R.Garcia sakė, kad galėtų kautis ir svorio kategorijoje iki 154 svarų bei norėtų susitikti su Sebastianu Fundura.

„Jaučiu, kad jį galėčiau nokautuoti. Tiesiog atsitiktinai taip pagalvojau. Manau, kad galiu gauti titulą iki 154 svarų kategorijoje. Jau anksčiau kovojau prieš didesnius vyrukus ir sparinguose juos nokautuodavau. Kviečiu S.Fundura ir nerodau jam jokios nepagarbos“, – sakė R.Garcia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų