-

A.Šidlauskas varžybose Eindhovene – ketvirtas, A.Šeleikaitė – septinta

2024.04.14 18:30
Andrius Šidlauskas (Giorgio Scala / Deepbluemedia / Insidefoto nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos plaukikai baigė pasirodymą „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose Nyderlanduose.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine A finale sekmadienį varžėsi Andrius Šidlauskas (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Lietuvis distanciją įveikė per 59,88 sek. ir finišavo ketvirtas.

Nugalėtoju čia tapo Melvinas Imoudu (59,33 sek.) iš Vokietijos.

A. Šidlauskas siekia šios rungties olimpinio normatyvo, kuris yra 59,49 sek.

Lietuvio karjeros rekordas – 59,12 sek. – pasiektas dar 2017 metais, o šiemet jis greičiausiai plaukė pasaulio čempionate Dohoje – per 59,79 sek.

Moterų 100 m plaukimo krūtine A finale pasirodė Agnė Šeleikaitė (Kauno plaukimo mokykla). Bronzą perpus trumpesniame nuotolyje iškovojusi lietuvė 100 m nuotolį įveikė per 1 min. 11,48 sek. ir užėmė septintą vietą.

Finale greičiausia buvo pasaulio čempionė Tes Schouten (1 min. 6,15 sek.) iš Nyderlandų.

Asmeninis A. Šeleikaitės šios rungties rekordas – 1 min. 9,18 sek.