„Lietkabelis“
IV kėlinys, 10 min.
92
:
93
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Marijampolės „Arvi“ arena | en.wikipedia.org nuotr.

Marijampolės „Arvi“ arena | en.wikipedia.org nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos vidutiniokė „Stoke City“ komanda planuoja šių metų birželio 16-20 dienomis surengti treniruočių stovyklą vaikams Lietuvoje.

Stovykla bus skirta visiems 5-16 metų berniukams bei mergaitėms iš visos Lietuvos. „Stoke“ klubo treneriai planuoja atvykti į Marijampolę bei vykdyti treniruotes „Arvi“ arenoje.

Tai ne pirma užsienio komanda, kuri sugalvojo garsinti futbolą Lietuvoje. Kiek ankščiau „Milan“ ekipa rengdavo stovyklas, o neseniai net gi atidarė savo futbolo mokyklą Trakuose.

„Stoke“ ekipos tikslai Lietuvoje ne tik garsinti futbolą, bet ir ieškoti jaunųjų talentų, kurie galėtų prisijungti prie jų jaunimo akademijos Anglijoje. Taip pat bus vedami seminarai vietiniams treneriams.

Visi norintys dalyvauti, galės registruotis iki šių metų gegužės 26 dienos. Visgi išsiųsti savo vaiką į tokią stovyklą bus ne pigus malonumas. Kiekvienas vaikas turės sumokėti 280 litų dalyvio mokestį.

„Stoke“ klubas į Lietuvą atsiųs patyrusius trenerius, kurie turi nemažesnę kaip UEFA C licenziją. Anglijos ekipa planuoja sudaryti ilgalaikius santykius su Lietuvos futbolo bendruomene.

 Info fksuduva.lt

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų