-
08-03, 22:00
-
-

G.Venčkauskaitė ir T.Puronas laimėjo Lietuvos čempionatą, tik fechtavime startavusi L.Asadauskaitė pasirodė geriausiai

2024.04.02 19:07
Gintarė Venčkauskaitė | Aistės Ridikaitės nuotr.

Druskininkų sporto komplekse pasibaigė 2024 m. Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas, į kurį susirinko beveik 200 sportininkų iš 12-os pasaulio šalių.

Moterų varžybų čempione tapo Gintarė Venčkauskaitė, surinkusi 1145 taškus. Ji plaukime užėmė 5-ą vietą (2:15.09 min., 280 taškų), fechtavime buvo 11-a (19 pergalių, 11 pralaimėjimų, 238 tšk.) bei laimėjo kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį (11:13.07 min., 627 tšk.).

Antra finišavo Ieva Serapinaitė (1129 tšk.), trečia – Elzbieta Adomaitytė (1108). Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė dalyvavo tik fechtavime, kur buvo pati geriausia (25 pergalės, 5 pralaimėjimai, 274 tšk.).

Vyrų varžybas laimėjo Titas Puronas su 1195 tšk. Jis fechtavime buvo 4-as (22-9, 250), plaukime – 17-as (2:13.34, 287), o kombinuotoje rungtyje – 3-ias (10:39.43, 661).

Antras buvo Jonas Kalaminskas (1176), trečas – italas Christianas Arroyo Paniagua (1169). Tarp lietuvių trečias liko Lukas Gaudiešius (1148), kuris absoliučioje įskaitoje buvo 8-as.