Vladimiras Romanovas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Vladimiras Romanovas | Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Iš Vieningosios VTB lygos posėdžio Maskvoje grįžęs Kauno „Žalgirio“ komandos savininkas Vladimiras Romanovas nuogąstavo dėl pakitusio lygos formato.

Sekmadienį Maskvoje, VTB lygos valdybos posėdyje buvo patvirtintas varžybų formatas ateinančiam 2012-2013 metų sezonui. Kitais metais Vieningoje VTB lygoje varžysis 20 komandų, kurios bus suskirstytos į dvi grupes po dešimt. Aštuonios geriausios grupės komandos pateks į atkrintamąsias varžybas. Aštuntfinalyje komandos kovos iki dviejų pergalių, ketvirtfinalyje ir pusfinalyje – iki trijų.

V.Romanovas padidėjusį rungtynių skaičių vertino skeptiškai. „Per sezoną galima sužaisti 70-75 rungtynes. Daugiau mačų žaidėjams būtų fiziškai sunku sužaisti. Praktiškai, reikėtų turėti antrą sąstatą”, - sake jis. „Manau, viskas techniškai paaiškės. Galbūt kažkur žaisime tik vieną varžybų ratą. Aišku, galbūt tai kažkam tai nepatiks. Prioritetas yra Eurolyga, tada VTB lyga ir vietinis čempionatas“, - teigė V.Romanovas.

Taip pat „Žalgirio“ savininkas nerimavo, kad anksčiau ilgai diskutuoti ULEB Eurolygos ir Vieningosios VTB lygos bendradarbiavimo klausimai galėjo neigiamai paveikti klubų sprendimų svorį. „Lygų yra daug. Tačiau, jeigu VTB lyga taptų dukterine Eurolygos lyga, tada ta piramidė nuo mūsų nebepriklauso. Galima sakyti, čia demokratija ir baigtųsi“, - teigė V.Romanovas. „Kitos alternatyvos nėra. Nori nenori, mes žaisime VTB lygoje. Nieko pakeisti negalime“, - pridūrė jis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų