-

„MotoGP“ čempiono titulą ginantis F.Bagnaia laimėjo lenktynes Katare

2024.03.10 22:41
Francesco Bagnaia | „Stop“ kadras

Sekmadienį „MotoGP“ čempionato lenktynes Katare laimėjo pasaulio čempiono titulą ginantis italas Francesco Bagnaia su „Ducati“ motociklu.

Įspūdingai startavęs italas greitai tapo lyderiu, aplenkdamas pagrindinį konkurentą ispaną Jorge Martiną („Ducati“). Trečioje vietoje įsitaisė Bradas Binderis („KTM“) iš Pietų Afrikos Respublikos, ketvirtoje – į „Ducati“ persikėlęs ispanas Marcas Marquezas.

Kol F.Bagnaia tolo nuo persekiotojų, J.Martinas su B.Binderiu įsivėlė į kovą dėl antros pozicijos. Jie ne vieną kartą keitėsi vietomis. Už šio dueto atkakli kova vyko tarp M.Marquezo ir čempionato naujoko ispano Pedro Acostos („KTM“).

F.Bagnaia galiausiai išlaikė pirmą vietą iki finišo, o B.Binderis atėmė antrą vietą iš J.Martino. M.Marquezas susigrąžino ketvirtą poziciją iš P.Acostos, kuris vėliau nukrito iki 9-os vietos.

Kataro GP lenktynių rezultatai:

Kataro GP lenktynių rezultatai | Organizatorių nuotr.

F.Bagnaia su 31 tašku tapo čempionato lyderiu. Antras rikiuojasi B.Binderis (29 tšk.), trečias – J.Martinas (28).

Antrojo sezono etapo – Portugalijos GP – lenktynės vyks kovo 23-24 d.