-
08-03, 22:00
-
-

L.Messi vardą skandavę sirgaliai sulaukė C.Ronaldo atsako – švęsdamas pergalę parodė nepadorų gestą fanams, pradėtas tyrimas VIDEO

2024.02.26 09:02
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Sekmadienį pergalę Saudo Arabijos profesionalų lygoje iškovojo Cristiano Ronaldo atstovaujama „Al-Nassr“ ekipa, kuri svečiuose 3:2 palaužė „Al-Shabab“ komandą.

C.Ronaldo pasižymėjo 21-ą minutę, kai realizavo 11 metrų baudinį ir pelnė 750-ą klubinio futbolo įvartį savo karjeroje.

Dar pirmajame kėlinyje Yannickas Carrasco (45+8‘) rezultatą išlygino, tačiau Talisca 46-ą minutę atstatė vieno įvarčio svečių pranašumą.

67-ą minutę Carlosas vėl atstatė pusiausvyrą, tačiau 86-ą minutę tas pats Talisca pelnė trečiąjį „Al-Nassr“ komandos įvartį.

Negana to, 12-ą pridėto laiko minutę Abdullahas Radifas buvo nubaustas raudona kortele.

Visų rungtynių metu aikštėje dažnai skambėjo Lionelio Messi vardas, kurį skandavo „Al-Shabab“ sirgaliai.

Švęsdamas pergalę, C.Ronaldo pridėjo ranką prie ausies bei priešais dubenį ranka mostelio kelis kartus.

Nors incidento neužfiksavo televizijos kameros, tačiau socialiniuose tinkluose tuo dalinasi sirgaliai.

Saudo Arabijos laikraštis „Asharq al-Awsat“ teigė, kad nacionalinė futbolo federacija jau pradėjo tyrimą dėl šio incidento.

39-erių metų C.Ronaldo Saudo Arabijoje ne pirmą kartą pratrūksta. 2023 m. balandį jis sugriebė savo genitalijas, kai po pralaimėjimo „Al-Hilal“ 0:2 ėjo į rūbinę.

Anksčiau šį mėnesį jis pakėlė iš tribūnų mestą „Al-Hilal“ šaliką, įsidėjo jį į šortus ir išmetė eidamas link rūbinės.

C.Ronaldo šiame Saudo Arabijos lygos sezone su 22 įvarčiais per 20 rungtynių yra rezultatyviausias žaidėjas. Tuo tarpu „Al-Nassr“ su 62 taškais užima antrą vietą ir 4 taškais atsilieka nuo „Al-Hilal“, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.