-

Lietuviai pradėjo Europos jaunių fechtavimo čempionatą

2024.02.22 22:49
Giedriaus Matulaičio nuotr. | Organizatorių nuotr.

Neapolyje (Italija) prasidėjusiame Europos jaunių fechtavimo čempionate ketvirtadienį startavo ir lietuviai.

Vaikinų špagos rungtyje pasirodė 4 mūsiškiai. Kajus Gasčiauskas 7-oje atrankos grupėje laimėjo 2 kovas iš 6, Mantas Kriaučiūnas 8-oje grupėje pasiekė 1 pergalę ir patyrė 5 pralaimėjimus, Rytis Rauktys 9-oje grupėje laimėjo 3 kovas iš 6, o Ignas Radzevičius 14-oje grupėje pasiekė 1 pergalę ir patyrė 4 nesėkmes.

Į atkrintamąsias varžybas pateko du lietuviai. Pirmajame rate R.Rauktys 13:15 nusileido čekui Jakubui Michekui, o K.Gasčiauskas 8:15 pralaimėjo rumunui Stefanui Raileanui.

Galutinėje įskaitoje R.Rauktys buvo 80-as, K.Gasčiauskas – 91-as, I.Radzevičius – 98-as, o M.Kriaučiūnas – 117-as tarp 127 dalyvių.