-
08-03, 22:00
-
-

Neįtikėtinose ketvirtfinalio rungtynėse – įvartis paskutinę kėlinio sekundę ir E.Krakausko klubo nesėkmė

2024.02.21 12:25
Emilijus Krakauskas | hockey.lt nuotr.

Antradienį antros pagal pajėgumą Šveicarijos ledo ritulio lygos ketvirtfinalio rungtynėse „HC Sierre“ su Emilijumi Krakausku namuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo 5:6 (1:0, 2:0, 2:5, 0:1) pralaimėjo prieš „GCK Lions“.

Prasidėjus 50-ajai minutei „HC Sierre“ dar pirmavo 3:0, bet tada per kiek daugiau nei 8 min. praleido 5 įvarčius (3:5). Likus žaisti pusantros minutės „HC Sierre“ pakeitė vartininką papildomu aikštės žaidėju ir sukūrė stebuklą – iš pradžių sušvelnino deficitą, o paskutinę kėlinio sekundę išplėšė pratęsimą. Pratęsimo pradžioje „HC Sierre“ nerealizavo kiekybinės persvaros, o vėliau patys prasižengė ir praleido įvartį žaisdami mažumoje.

E.Krakauskas žaidė trečiajame penkete, ant ledo praleido 16 min. 57 sek., kartą smūgiavo į vartus bei laimėjo 1 iš 4 ritulio išmetimų.

Serijos iki 4 pergalių rezultatas tapo lygus – 2:2. Penktąsias serijos rungtynes „HC Sierre“ žais vasario 23 d. varžovų arenoje.