Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

Pamatykite: „Newell’s Old Boys“ žaidėjai po draugiškų rungtynių norėjo masiškai nusifotografuoti su L.Messi VIDEO

2024-02-16 11:50
Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Draugiškos rungtynės tarp Majamio „Inter“ ir „Newells Old Boys“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Visgi socialiniuose tinkluose išplito vaizdo įrašas, kaip visi Argentinos komandos žaidėjai po šio susitikimo norėjo nusifotografuoti su Lioneliu Messi.

L.Messi šiose rungtynėse aikštėje praleido 60 minučių ir po to buvo pakeistas bei paliko aikštę. Priminsime, jog  argentinietis karjeros pradžioje 1995–2000 metais gynė „Newell‘s Old Boys“ klubo garbę ir tik tuomet persikėlė rungtyniauti į „Barceloną“.

Majamio „Inter“ pasiruošimo sezonui metu per paskutines septynerias rungtynes pavyko iškovoti vos vieną pergalę. JAV klubas jau vasario 22-ąją dieną startuos MLS čempionate, kuriame susitiks su „Real Salt Lake“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų