08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“ VIDEO

2024.02.13 00:05

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Jeanas-Philippe‘as Mateta 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė Djordje Petrovičius.

Jeffersonas Lerma 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Crystal Palace“ ekipą į priekį 1:0.

Matheusas Franca 34-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Conoras Gallagheris 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs M.Franca 55-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

J.Lerma 62-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Benas Chilwellas 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

C.Gallagheris 91-ąją minutę antrą kartą susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Chelsea" naudai 2:1.

Enzo Fernandezas 94-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir įtvirtino svečių pergalę 3:1.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa