-
-

6 įvarčius pelnęs „Arsenal“ Londono derbyje nušlavė West Ham Utd" VIDEO

2024.02.11 17:57

„Arsenal“ sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje net 6:0 nušlavė „West Ham United“ futbolininkus.

Williamas Saliba 32-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Bukayo Saka 41-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Gabrielis 44-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Leandro Trossardas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 4:0.

B.Saka 63-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir dar padidino pranašumą 5:0.

Declanas Rice’as 65-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo net 6:0.

Perdavimo sulaukęs Mohamedas Elneny 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

„Arsenal“ po 24 sužaistų rungtynių turi surinkęs 52 taškus ir išlieka trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „West Ham“ su 36 taškais žengia aštuntas.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa