Marcas Wilmotsas | AFP/Scanpix nuotr.

Marcas Wilmotsas | AFP/Scanpix nuotr.

Karališkoji Belgijos Futbolo Asociacija (URBSFA) pranešė, kad pratęsė sutartį su nacionalinės rinktinės treneriu Marcu Wilmotsu dar ketveriems metams – iki 2018 metų vasaros.

45-erių metų strategas prie rinktinės vairo stojo 2012 metais. Prieš tai M.Wilmotsas dirbo Belgijos rinktinės trenerių Dicko Advocaato ir Georgeso Leekenso asistentu.

M.Wilmotsas, kuris pats už Belgiją buvo sužaidęs 70 rungtynių, su šalies rinktine pateko į šių metų pasaulio čempionatą. Belgija paskutinį kartą pasaulio čempionate buvo žaidusi prieš 12 metų, todėl šis pasiekimas M.Wilmotsui atnešė naują sutartį.

Ankstesnė stratego sutartis su Belgija galiojo iki 2016 metų Europos čempionato pabaigos, bet dabar prie naujos sutarties buvo pridėti dar dveji metai, todėl M.Wilmotsas Belgiją bandys atvesti ir į 2018 metų pasaulio čempionatą.

„Marcas Wilmotsas ir URBSFA pasiekė susitarimą ir pasirašė naują ketverių metų sutartį. „Raudonuosius velnius“ jis ves į 2016 metų Europos čempionatą ir į 2018 metų pasaulio čempionatą“, - rašoma trumpame Belgijos Futbolo Asociacijos pranešime.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų