08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

E.Zubas praleido 4 įvarčius, G.Gineitis liko ant suolo Italijoje, o V.Slivka Graikijoje žaidė kėlinį kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.01.14 00:26
Emilijus Zubas | Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Izraelio lygoje vartininkas Emilijus Zubas atrėmė net šešis varžovų smūgius, bet praleido keturi įvarčius, o lietuvio atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas namuose 0:4 krito prieš Beer Ševos „Hapoel“ klubą.

E.Zubo komandos situaciją apsunkino tai, kad jie visą antrą kėlinį žaidė mažumoje, o per tą kėlinį į lietuvio vartus buvo įmušti trys įvarčiai.

Italijos „Serie A“ lygoje šeštadienį Gvidas Gineitis liko ant suolo, o lietuvio atstovaujamas „Torino“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Genoa“ klubu.

Italijos „Serie C“ lygos rungtynėms nebuvo registruotas puolėjas Edgaras Dubickas, o lietuvio klubas „Catania“ namuose 4:0 nugalėjo „Brindisi“ ekipos žaidėjus. Tiesa, E.Dubickas galimai nebuvo registruotas rungtynėms dėl to, kad greitu metu jis gali pakeisti klubą Italijoje.

Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė pirmąjį kėlinį ir po pertraukos buvo pakeistas, o lietuvio ginamas „Lamia“ klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Panserraikos“ klubui.

Šiaurės Airijos „Premier“ lygoje puolėjas Nedas Mačiulaitis žaidė 83 minutes, bet lietuvio ginamas „Carrick Rangers“ klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Glenavon“ klubui.