-
08-03, 22:00
-
-

C.Palmerio realizuotas 11 m baudinys padovanojo „Chelsea“ pergalę prieš „Fulham“ VIDEO

2024.01.13 16:30

„Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus.

Conoras Gallagheris 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Harry Wilsonas 28-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė Djordje Petrovičius.

Andreas Pereira 41-ąją minutę surengė reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sustabdė varžovas ir rengta ataka nutrūko.

Cole‘as Palmeris pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Raheemas Sterlingas 53-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau nukreipti jo į vartus nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raulis Jimenezas 73-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė D.Petrovičius.

Benas Chilwellas 79-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Noni Madueke per pridėtą rungtynių laiką atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno atrėmė kamuolį.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa