Pasibaigęs. 05-21 18:50
LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
LKL
Rytas
85
Wolves
96
Pasibaigęs. 05-23 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Pasibaigęs. 05-24 18:50
LKL
Wolves
75
Rytas
113
Pasibaigęs. 05-24 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
73
Fenerbahce
57
Pasibaigęs. 05-24 22:00
Eurolyga
Real Madrid
87
Olympiacos
76
Pasibaigęs. 05-26 17:20
LKL
Žalgiris
88
7bet-Lietkabelis
79
Pasibaigęs. 05-26 18:00
Eurolyga
Olympiacos
87
Fenerbahce
84
Pasibaigęs. 05-26 21:00
Eurolyga
Real Madrid
80
Panathinaikos
95
Pasibaigęs. Vakar 18:50
LKL
Rytas
86
Wolves
78
05-30, 18:50
LKL
Wolves
0
Rytas
0

M.Chandleris apie C.McGregorą ir kovos prognozę: „Pribaigsiu jį per du raundus ir užbaigsiu jo karjerą“ (8)

2024.01.12 10:25
Michaelas Chandleris | „Stop“ kadras

Michaelas Chandleris | „Stop“ kadras

  Pustrečių metų be kovų praleidęs 35-erių airis Conoras McGregoras gruodžio 31-ą dieną pranešė, kad į narvą sugrįš birželio 29-ą dieną Las Vegase bei kausis su Michaelu Chandleriu. Įdomu tai, kad ši kova vyks vidutinio svorio kategorijoje (83,91 kg) kurioje nei airis, nei amerikietis nėra kovoję.

Praėjus jau beveik dviem savaitėms nuo šio pranešimo, M.Chandleris tvirtina, kad tai yra tiesa, nors UFC oficialiai dar nėra paskelbusi apie šią dvikovą.

„Galiu patvirtinti, kad tai girdėjau ir aš“, – savo „youtube“ kanale sakė M.Chandleris. „Akivaizdu, kad jam apie tai paskelbus, tai tampa tikresnė tiesa. Reikia nepamiršti, kad UFC apie tai dar nepaskelbė. Be to, jeigu prisiminus 2023 m. vasarį, kai jis, UFC ir aš dar tik kalbėjomės apie treniravimą „The Ultimate Fighter“, Conoras paskelbė ilgą žinutę apie TUF ir apie tai, kaip jis bus treneris. Conorui tai būdina. Conoras yra Conoras, jis pats norėjo pranešti apie TUF, tuomet buvo patvirtinta ir UFC tai paskelbė.

Panašu, kad toks scenarijus pasikartojo. Birželio 29-ą dieną, Tarptautinės kovų savaitės metu, aš prieš Conorą“.

Vienintelis dalykas, dėl kurio M.Chandleris nėra tikras – svorio kategorija. C.McGregoras kalbėjo apie svorio kategoriją iki 185 svarų, nors gerbėjai iškart ėmė spėlioti, kodėl Conoras galėtų norėti kovoti šiame svoryje, nors didžiąją savo karjeros dalį praleido iki 145 ar 155 svarų svoryje.

M.Chandleris turi savo teoriją.

„Kai kalbame apie svorio kategoriją iki 185 svarų, reikia prisiminti dvi priežastis, kodėl paminėta būtent ši kategorija“, – aiškino M.Chandleris. „Pirmoji – Conoras nori tęsti savo pasakojimą, kad jis yra didesnis, nei iš tikrųjų yra. Jūs manote, kad jis yra didesnis dėl šviesų, kamerų kampų ir puikių fotografų. Tai yra pirmoji priežastis. Antroji – turite prisiminti, kad kai „UFC 274“ turnyre aš nokautavau Tony Fergusoną ir paėmiau mikrofoną, pasakiau, kad noriu pakelti kartelę ir noriu kovoti su didžiausiu, blogiausiu ir geriausiu Conoru. Natūralu, kad Conoras negali sakyti, jog kova vyks 155 svarų kategorijoje, nes nori, kad jūs manytumėte, jog jis yra per didelis šiam svoriui. Bet tai nėra tiesa. Jis negali sakyti, kad kova vyks 170 svarų svoryje, nes tai reiškia, kad jis nekontroliuoja situacijos, kadangi aš iš pat pradžių raginau kovoti šiame svoryje. Natūralu, kad jis kalba apie 185 svarus.

Ar aš tikiu, kad kova vyks šiame svoryje? Svorio kategorija neturi reikšmės. Du vyrukai svers tiek pat. Conoras ir aš esame per 3-5 kilogramus vienas nuo kito. Su juo praleidau penkias savaites Las Vegase, mačiau jį beveik kasdien, jūs matėte mus stovinčius vienas šalia kito, o mūsų ūgis yra labai panašus. Nesvarbu, ar mes mažiname svorį iki 155, ar iki 170, mūsų svoris bus toks pats. Ar svoris tikrai svarbu? Man – ne. Tai yra kova, kurios aš noriu.

Nesijaudinu dėl svorio, nesijaudinu dėl visų šunybių, nesusijusių su treniruotėmis ir mityba. 185 svarai man skamba puikiai, reikės mesti labai mažai svorio, o treniruočių stovykla be svorio mažinimo man skamba puikiai. 170 svarų taip pat būtų lengva. Džiaugiuosi, kad lėktuvas pagaliau nusileidžia Las Vegase birželio 29-ą dieną, Tarptautinės savaitės metu, kai paprastai būna didžiausias metų turnyras“.

Vienas iš didžiausių klausimų dėl kovos svorio – kaip kurio nors pergalė paveiks reitingus? Ar M.Chandlerio pergalė prieš C.McGregorą kur kas aukštesnėje svorio kategorijoje leistų jam vėl kalbėti apie galimybę kovoti dėl titulo svorio kategorijoje iki 155 svarų?

M.Chandleris dėl to nesijaudina, jis tiesiog nori išspręsti savo reikalus su C.McGregoru.

„Tai bus didelis turnyras, o aš pribaigsiu Conorą per pirmuosius du raundus, o tada jis greičiausiai baigs karjerą“, – sakė M.Chandleris. „Tai yra kur kas daugiau, nei žmonės apie tai galvoja. Noriu epinio mūšio, noriu stovėti narve su tuo žmogumi, noriu palaužti jo valią, sulaužyti jo žandikaulį, noriu atskirti jį nuo sąmonės ir visiškai sulyginti su žeme. Tada atsisveikinsime su didžiausia sporto žvaigžde ir galėsime eiti savo keliu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų