-

Po dramatiško mūšio „Monaco“ suklupo Pirėjuje

2024.01.04 23:26
Donatas Motiejūnas | „Twitter“ nuotr.

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ (11-8) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Ignas Brazdeikis.

Graikijos čempionai namuose 75:73 (17:21, 17:15, 22:22, 19:15) po atkaklios kovos palaužė Monako „AS Monaco“ (10-9) komandą su Donatu Motiejūnu.

Graikams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o Prancūzijos klubas suklupo antrą kartą paeiliui.

I.Brazdeikis aikštėje praleido vos 7 minutes, per kurias nepasižymėjo taškais (0/2 dvit., 0/1 trit.), bet atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir aikštę paliko su -2 naudingumo balais.

D.Motiejūnas per 18 minučių pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, pats 2 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Viso mačo metu vyko nuožmi kova ir nė viena ekipa neturėjo dviženklės persvaros. Ketvirto kėlinio pabaigoje atkarpa 5-0 aikštės šeimininkams padėjo persverti rezultatą (72:69).

Likus 5 sekundėms, tritaškį smeigęs Mike'as Jamesas nurėžė deficitą iki minimalaus (74:73). Po svečių pražangos Alecas Petersas pataikė vieną baudos metimą ir dar suteikė šansą Monako klubui (75:73).

Visgi, M.Jamesui nepavyko išgelbėti komandos. Jo mestas tritaškis buvo netikslus – 75:73.

„Olympiacos“: Isaiah Canaanas 16 (1/1 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.), Alecas Petersas 14 (3/3 trit.), Shaquielle'as McKissicas 13 (3/4 trit.), Thomasas Walkupas (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Moustapha Fallas po 9.

„AS Monaco“: Mamas Jaiteh 14 (7/9 dvit.), Mike'as Jamesas 10 (1/6 trit., 7 rez. perd.), Johnas Brownas, Alpha Diallo ir Donatas Motiejūnas po 9, Elie Okobo 8, Kemba Walkeris 6.