„Arsenal“ namuose krito prieš „West Ham Utd“ futbolininkus VIDEO

2023.12.29 00:14
Martinas Odegaardas  | Scanpix nuotr.

Martinas Odegaardas | Scanpix nuotr.

„Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:2 turėjo pripažinti „West Ham United“ futbolininkų pranašumą ir „kanonieriai" liks antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Bukayo Saka 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas Alphonse‘as Areola.

Tomas Součekas 13-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „West Ham Utd“ ekipą į priekį 1:0.

B.Saka 30-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau A.Areola dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Benas White’as 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

B.Saka 42-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Declanas Rice’as 53-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolio nukreipti į vartų tinklą nepavyko.

Konstantinos Mavropanos 55-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Leandro Trossardas 74-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau A.Areola užtikrintai atrėmė kamuolį.

B.Saka 82-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas po VAR peržiūros nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Saidui Benrahma 96-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa