-

50 taškų suvertęs J.Brunsonas sužaidė karjeros rungtynes

2023.12.16 09:19
Jalenas Brunsonas | Scanpix nuotr.

Įspūdingai iš trijų taškų zonos atakavęs Jalenas Brunsonas sužaidė geriausią karjeros mačą ir Niujorko „Knicks“ (14-10) komandai pasiekti pergalę NBA lygoje.

Pastaroji svečiuose 139:122 (31:30, 32:38, 34:31, 42:23) nugalėjo Finikso „Suns“ (13-12) krepšininkus.

J.Brunsonas pataikė visus 9 mestus tritaškius ir per 35 minutes surinko net 50 taškų. Be to, gynėjas pridėjo 6 atkovotus, 5 perimtus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Amerikietis tapo pirmuoju „Knicks“ žaidėjus, kuris pelnė 50 taškų pataikydamas 9 tolimus metimus.

„Suns“ ekipai rungtynės neapsiėjo be nuostolių. Pirmajame kėlinyje traumą patyrė ir taip retai šį sezoną žaidžiantis Bradley Bealas. Pirmajame kėlinyje gynėjas nesėkmingai nusileido ant kojos.

Aikštės šeimininkai dar trečiajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (83:93), tačiau ketvirtojo kėlinio metu situacija kardinaliai pasikeitė. Svečiai ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (110:103).

Vėliau Niujorko klubas surengė spurtą 16-3 ir šovė į priekį 22 taškų skirtumu (136:114).

Po tokio galingo smūgio Finikso krepšininkams pakilti jau nepavyko – 139:122.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 50 (8/15 dvit., 9/9 trit., 7/9 baud., 9 rez. perd., 5 per. kam.), Juliusas Randle'as 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), RJ Barrettas 21 (8/8 baud.), Immanuelis Quickley 10, Quentinas Grimesas 9.

„Suns“: Kevinas Durantas 29 (6/12 dvit., 4/9 trit., 5/7 baud., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 28 (9 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 21 (12 atk. kam.), Graysonas Allenas 13, Drew Eubanksas 8.