-

G.Antetokounmpo karjeros vakaras - 64 taškai

2023.12.14 08:33
Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Milvokio „Bucks“ (17/7) krepšininkai. Adriano Griffino auklėtiniai namų arenoje 140:126 (36:33, 34:30, 31:31, 39:32) įveikė Indianos „Pacers“ (13/9) klubą.

„Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo šiąnakt sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes.

Puolėjas per 37 žaidimo minutes įmetė 64 taškus (20/25 dvit., 0/3 trit., 24/32 baud.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą, tačiau sykį prasižengė bei suklydo 4 sykius.

Jis taip pat pagerino „Bucks“ frančizės rekordą, ankstesnis priklausė 57 taškus įmetusiam Michaelui Reddui.

Tiesa, po rungtynių tarp abiejų komandos krepšininkų įvyko konfliktas, kai šie nepasidalijo dvikovos kamuoliu.

„Bucks“ komanda per paskutinius tris kėlinius nei karto neatsiliko ir ketvirtajame ketvirtyje vienu metu pirmavo 22 taškų persvara.

„Pacers“: Mylesas Turneris (6/12 dvit., 9 atk. kam.) ir Tyrese Haliburtonas (7/12 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) po 22, Bennedictas Mathurinas 14 (2/5 dvit.), Aaronas Nesmithas 12 (2/7 trit.), Bruce Brownas (4/7 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), T.J. McConnellas (4/7 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Isaiahas Jacksonas po 9, Benas Sheppardas 8, Buddy Hieldas 7 (1/6 trit.), Obi Toppinas (7 atk. kam.) ir Jordanas Nwora po 5, Jarace Walkeris 3, Oscaras Tshiebwe 1.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 64 (20/25 dvit., 14 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Damianas Lillardas 21 (4/6 dvit., 2/8 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Bobby Portis 19 (5/9 dvit., 3/4 trit.), Khris Middletonas 14 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Beasley 7 (1/4 trit., 6 atk. kam.), MarJonas Beauchampas ir Brookas Lopezas po 6, Andre Jacksonas 2, Cameronas Payne 1 (4 rez. perd.).