Pasibaigęs. 04-19 21:30
Eurolyga
Baskonia
89
Virtus Bologna
77
Pasibaigęs. 04-20 04:30
NBA
Pelicans
105
Kings
98
Pasibaigęs. 04-20 17:20
LKL
Wolves
111
Pieno žvaigždės
79
Pasibaigęs. 04-21 17:00
LKL
M Basket
63
Rytas
89
Pasibaigęs. 04-21 17:20
LKL
Žalgiris
101
CBet
57
Pasibaigęs. 04-21 19:30
LKL
Uniclub Casino-Juventus
96
Šiauliai
93
Pasibaigęs. 04-22 04:30
NBA
Thunder
94
Pelicans
92
Pasibaigęs. 04-22 18:50
LKL
Neptūnas
79
Nevėžis-Optibet
92
Pasibaigęs. Vakar 20:30
Eurolyga
Panathinaikos
87
Maccabi Tel Aviv
91
Pasibaigęs. Vakar 22:00
Eurolyga
Real Madrid
90
Baskonia
74
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Monaco
0
Fenerbahce
0
Šiandien, 22:00
Eurolyga
Barcelona
0
Olympiacos
0
Rytoj, 04:30
NBA
Thunder
0
Pelicans
0
Rytoj, 21:15
Eurolyga
Panathinaikos
0
Maccabi Tel Aviv
0
Rytoj, 22:00
Eurolyga
Real Madrid
0
Baskonia
0
04-26, 20:00
Eurolyga
Monaco
0
Fenerbahce
0
04-26, 22:00
Eurolyga
Barcelona
0
Olympiacos
0
04-27, 17:00
LKL
Neptūnas
0
Pieno žvaigždės
0
04-27, 17:20
LKL
Šiauliai
0
Wolves
0
04-27, 22:30
NBA
Pelicans
0
Thunder
0
04-28, 17:20
LKL
7bet-Lietkabelis
0
Uniclub Casino-Juventus
0
04-28, 19:30
LKL
CBet
0
Rytas
0
04-29, 18:50
LKL
Žalgiris
0
M Basket
0
04-29, 23:00
NBA
Pelicans
0
Thunder
0
04-30, 20:00
Eurolyga
Maccabi Tel Aviv
0
Panathinaikos
0
04-30, 21:30
Eurolyga
Olympiacos
0
Barcelona
0
05-01, 18:00
LKL
Pieno žvaigždės
0
CBet
0
05-01, 18:30
LKL
Neptūnas
0
Wolves
0
05-01, 18:50
LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
Rytas
0
05-01, 20:45
Eurolyga
Fenerbahce
0
Monaco
0
05-01, 21:30
Eurolyga
Baskonia
0
Real Madrid
0
05-02, 18:15
LKL
7bet-Lietkabelis
0
M Basket
0
05-02, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Nevėžis-Optibet
0
05-04, 17:20
LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
CBet
0
05-05, 17:20
LKL
Wolves
0
Žalgiris
0
05-05, 19:30
LKL
Šiauliai
0
Neptūnas
0
05-06, 18:15
LKL
7bet-Lietkabelis
0
Nevėžis-Optibet
0
05-08, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Uniclub Casino-Juventus
0

Paaiškėjo WU-17 rinktinės varžovės B diviziono kovose

2023.12.08 11:55
Lietuvos WU-17 futbolo rinktinė | Luko Bartkaus nuotr.

Lietuvos WU-17 futbolo rinktinė | Luko Bartkaus nuotr.

Penktadienį Lietuvos merginų U17 rinktinė sužinojo savo varžovus kitų metų UEFA B diviziono kovose.

Lietuvės pateko į B1 grupę kartu su Baltarusijos, Juodkalnijos ir Andoros rinktinėmis.

Šis mini turnyras vyks Juodkalnijoje kitų metų kovo mėnesį (lietuvės rungtyniaus kovo 11, 14 ir 17 dienomis), o į A divizioną pakils visų šešių grupių nugalėtojos bei viena antrą vietą užėmusi rinktinė, geriausiai sužaidusi prieš pirmą ir trečią vietas savo grupėse užėmusias komandas.

Primename, kad Lietuvos U17 rinktinė rudenį varžėsi atrankos mini turnyre Vilniuje, kur susitiko su Juodkalnijos ir Slovakijos komandomis.

Pilni B diviziono burtai:

B1: Baltarusija, Juodkalnija, Lietuva, Andora.

B2: Bulgarija, Slovėnija, Moldova, Azerbaidžanas.

B3: Rumunija, Farerų Salos, Latvija, Sakartvelas.

B4: Bosnija ir Hercegovina, Estija, Armėnija, Kazachstanas.

B5: Šiaurės Airija, Malta, Liuksemburgas.

B6: Airija, Izraelis, Albanija.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų