-
08-03, 22:00
-
-

Varžovams leidusi dominuoti „Manchester City“ pralaimėjo, „Manchester United“ nugalėjo „Chelsea“ VIDEO

2023.12.07 00:22
Aston Villa | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar dvi rungtynės.

Iš nesėkmingo ruožo išbristi nesugebėjo „Manchester City“ komanda. Išvykoje ji 0:1 nusileido „Aston Villa“ atstovams.

Į save nepanaši Pepo Guardiolos kompanija šiose rungtynėse atliko vos 2 smūgius, kai tuo tarpu varžovai į vartus atakavo net 22 kartus.

Lemtingu rungtynėse tapo epizodas antrajame kėlinyje. 74-ąją minutę greitoje atakoje Leonas Bailey keturių varžovų apsuptyje sugebėjo surasti erdvės atlikti smūgį. Po rikošeto su vienu iš oponentų gynėjų kamuolys pakeitė savo skriejimo kryptį ir pateko į „City“ vartus.

Sėkmingiau trečiadienio rungtynės susiklostė kitam Mančesterio klubui. „Manchester United“ 2:1 palaužė „Chelsea“.

Į priekį įsiveržti „United“ galėjo jau 9-ąją minutę. Visgi, į „Chelsea“ vartus skirtą 11 metrų baudinį realizuoti bandęs Bruno Fernandesas pasižymėti nesugebėjo: jo smūgį atrėmė vartininkas.

Galiausiai „Manchester United“ pavyko pasižymėti 19-ąją minutę. Po varžovų klaidos jie surengė greitą ataką, kurioje kamuolys atsidūrė pas Scottą McTominay, kuris užtikrintu smūgiu nepaliko varžovams vilčių.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Chelsea“ išlygino rezultatą. Cole‘as Palmeris, nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje savo komandos didvyriu tapo S. McTominay'us. Saugas po skersuoto komandos draugo perdavimo galva pelnė pergalingą rungtynių įvartį.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa