Pasibaigęs. 02-18 15:45
KMT
Šiauliai
89
Rytas
94
Pasibaigęs. 02-18 19:15
KMT
Žalgiris
86
7bet-Lietkabelis
70
Pasibaigęs. 02-23 03:00
NBA
Pelicans
127
Rockets
105
Pasibaigęs. 02-23 05:00
NBA
Kings
127
Spurs
122
Pasibaigęs. Vakar 03:00
NBA
Pelicans
95
Heat
106
Rytoj, 02:00
NBA
Pelicans
0
Bulls
0
Rytoj, 04:30
NBA
Clippers
0
Kings
0
02-27, 05:00
NBA
Kings
0
Heat
0
02-28, 02:30
NBA
Knicks
0
Pelicans
0
02-29, 02:30
NBA
Pacers
0
Pelicans
0
02-29, 04:00
NBA
Nuggets
0
Kings
0
03-01, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
0
Olympiacos
0
03-02, 03:00
NBA
Timberwolves
0
Kings
0
03-02, 03:00
NBA
Pelicans
0
Pacers
0
03-02, 16:30
LKL
M Basket
0
Wolves
0
03-02, 17:20
LKL
Rytas
0
Uniclub Casino-Juventus
0
03-03, 17:20
LKL
Šiauliai
0
CBet
0
03-03, 19:30
LKL
Pieno žvaigždės
0
Nevėžis-Optibet
0
03-04, 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
0
Neptūnas
0
03-04, 18:50
LKL
Žalgiris
0
Gargždai
0
03-05, 05:00
NBA
Kings
0
Bulls
0
03-06, 02:30
NBA
Raptors
0
Pelicans
0
03-07, 05:30
NBA
Lakers
0
Kings
0
03-07, 18:30
LKL
Nevėžis-Optibet
0
M Basket
0
03-07, 21:05
Eurolyga
Maccabi Tel Aviv
0
Žalgiris
0
03-08, 05:00
NBA
Kings
0
Spurs
0
03-09, 02:00
NBA
76ers
0
Pelicans
0
03-09, 17:20
LKL
CBet
0
7bet-Lietkabelis
0
03-10, 17:20
LKL
Žalgiris
0
Rytas
0
03-10, 19:10
LKL
Gargždai
0
Wolves
0
03-10, 19:30
LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
Pieno žvaigždės
0
03-11, 00:00
NBA
Hawks
0
Pelicans
0
03-11, 00:00
NBA
Kings
0
Rockets
0

Tarptautiniame pilno kontakto karatė turnyre Varšuvoje – Lietuvos kovotojos pergalė

2023.12.05 21:43
Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos moterų karatė rinktinės narės Varšuvoje dalyvavo tradiciniame absoliučios svorio kategorijos „Kokoro Cup“ turnyre, kuriame taip pat kovojo pajėgios Lenkijos sportininkės.

Varžybų nugalėtoja tapo Europos vicečempionė ir pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionato Tokijuje dalyvė Aneta Meškauskienė (Anykščių „Takas“, treneris – Eugenijus Šilaika), o antrąją vietą užėmė Europos jaunimo čempionato bronzos medalio laimėtoja Paulė Lavrinavičiūtė (Kauno „Osu“, treneris – Linas Jonika).

A. Meškauskienė ketvirtfinalyje po visų pratęsimų 3:2 nugalėjo Europos jaunimo vicečempionę Agnę Lavrinovičiūtę (Vilniaus „Saulės ženklas“, treneris – Paulius Klapatauskas), pusfinalyje – kitą Europos jaunimo vicečempionę Justyną Vabalis (Vilniaus „Ippon“, treneris – Jevgenijus Jurutas), o finale po 3 pratęsimų 4:1 – P. Lavrinavičiūtę.

Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

P. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Sylwią Wrobel, ketvirtfinalyje – Anną Bojdą, o pusfinalyje per pagrindinį laiką 5:0 – Darią Banasiak.

J. Vabalis ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nugalėjo Natalią Smith, pusfinalyje pralaimėjo A. Meškauskienei, o kovoje dėl 3 vietos 0:3 nusileido D. Banasiak.

A. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Jelizavetą Chuiko, o Lolita Rubinienė (Kauno „Shori“, treneris – Tomas Zienius) ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nusileido D. Banasiak.

Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

Edvino Ivanovo nuotr. | Organizatorių nuotr.

Vyrų turnyrą laimėjo pasaulio vicečempionas lenkas Maciejus Mazuras, pusfinalyje įveikęs japoną Kadai Suzuki, o finale – Europos vicečempioną kartvelą Davidą Mšhaladzę.

A. Meškauskienė ir D. Mšhaladzė buvo apdovanoji specialiais prizais už geriausią kovos techniką, o P. Lavrinovičiūtė ir K. Suzuki – už geriausią kovos dvasią.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS