-

M.Kuzminsko vedamas AEK pratęsė pergalių seriją Čempionų lygoje

2023.12.05 21:11
Kuzminskas | FIBA nuotr.

Triuškinančią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Atėnų AEK (5-0) komanda su Mindaugu Kuzminsku.

Be pralaimėjimų turnyre žengiantis Graikijos klubas šį kartą namuose 110:79 (31:18, 24:17, 26:24, 29:20) susitvarkė su Sasario „Dinamo“ (1-4) krepšininkais ir pratęsė pergalių seriją iki penkių.

M.Kuzminskas per 22 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 atšokusius, perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir surinko 25 naudingumo balus.

Lietuvis buvo ne tik rezultatyviausias, bet ir naudingiausias komandoje. Jam geriausiai talkino 17 taškų įmetęs Justinas Tillmanas, 16 pridėjo Jordanas McRae (6 rez. perd.), 11 pasižymėjo Omiros Netzipoglou (6 rez. perd.).

Sasario ekipoje išsiskyrė 21 tašką surinkęs Breeinas Tyree (5 rez. perd., 6 kld.), 17 pelnė Alessandro Cappelletti (5/5 trit., 6 rez. perd.), 12 įmetė Stephane'as Gombauldas (7 atk. kam., 4 per. kam., 3 blk.).