-

G.Gurauskas ir I.Tvaronavičiūtė tapo Lietuvos smiginio čempionais

2023.12.05 18:37
Lietuvos smiginio čempionai | Organizatorių nuotr.

Gruodžio 2-3 dienomis viešbutyje-restorane „Via Baltica“ įvyko Lietuvos smiginio čempionatas, kuriame dalyvavo 183 žaidėjai.

Vyrų varžybų čempionu tapo Gintaras Gurauskas. Jis 12-ame pogrupyje laimėjo visus 4 mačus, o vėliau atkrintamosiose varžybose įveikė dar 6 varžovus. Finale G.Gurauskas 5:0 įveikė Arūną Sakalauską.

Vienas iš favoritų – Mindaugas Barauskas – pusfinalyje 3:4 neatsilaikė prieš A.Sakalauską.

Moterų varžybose nugalėjo Ieva Tvaronavičiūtė. 1-ame pogrupyje ji nugalėjo 3 varžoves ir 2:3 pralaimėjo Astai Juknienei. Atkrintamosiose varžybose I.Tvaronavičiūtė po trijų pergalių pasiekė finalą ir jame 5:2 atsirevanšavo A.Juknienei.

Vyrų porinių varžybų finale Nerijus Glemža su Egidijumi Lapinsku 5:1 nugalėjo A.Sakalauską ir Vidmantą Balaišį. Moterų finale Monika Gurauskienė su Aušra Martinkiene 5:3 įveikė A.Juknienę ir Alginą Juknaitę.

Komandinėse varžybose tarp vyrų nugalėjo „Auksinės strėlės“ ekipa, o tarp moterų – „Topo“ komanda.