Pasibaigė po baudinių. 07-06 04:00
Copa America
Venesuela
1(1)
Kanada
2(1)
Pasibaigė po baudinių. 07-06 19:00
EURO 2024
Anglija
2(1)
Šveicarija
1(1)
Pasibaigęs. 07-06 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
2
Turkija
1
Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. Pertrauka min.
Copa America
Kanada
1
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

OHL Baltijos čempionato apžvalga: nesėkmingas mėnuo Lietuvos komandoms

2023.12.05 16:05
Ledo ritulys | hockey.lt nuotr.

Ledo ritulys | hockey.lt nuotr.

 OHL Baltijos ledo ritulio čempionate prabėgo dar vienas kovų pilnas mėnuo. Po praėjusio mėnesio siūlome atkreipti dėmesį į svarbiausius jo akcentus kasmėnesinėje apžvalgoje.

Pastarasis mėnuo čempionate buvo itin nesėkmingas Lietuvos klubams. Žaidžiant prieš Latvijos ir Estijos komandas jos iškovojo vos vieną pergalę ir turnyrinėje lentelėje dabar užima tris paskutines pozicijas.

Lietuvos klubai ne tik turėjo susitaikyti su nusivylimo pilnu mėnesiu, tačiau ir pralaimėjo artimiausiai turnyrinėje lentelėje esančioms komandoms. Talino „Panter“ ir „HS Riga“ dėka pergalių prieš „Airwell Energiją“ ir „7bet-Hockey Punks“ dar labiau padidino savo atotrūkį nuo Lietuvos klubų.

Praėjęs mėnuo nesėkmingai susiklostė ir „Kurbads“ klubui, kuris patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės bei užleido į priekį „Zemgale“ bei „Mogo“ komandas, kurios yra nusiteikusios kovoti dėl pirmosios pozicijos reguliariajame sezone.

Pralaimėjimų serijos. Per pastarąjį mėnesį „Airwell Energija“ pralaimėjo septynis kartus, o „7bet-Hockey Punks“ – 6, taip dar labiau padidindami savo pralaimėjimų serijas. Vienai iš šių komandų bent kiek atsitiesti bus galima jau rytoj – tarpusavio rungtynėse viena iš jų tikrai nutrauks savo užsitęsusią nesėkmingą seriją.

Problemos gynyboje. Pastarąjį mėnesį „7bet-Hockey Punks“ visose rungtynėse į savo vartus praleisdavo bent po 6 įvarčius. Problemų jiems kildavo dėl itin prastai sužaidžiamų atkarpų: net penkių kelinių metu jie į savo vartus praleisdavo bent 4 varžovų tikslius metimus.

Įvarčių stoka daugumose. Čempionatui peržengus į antrąją jo pusę, statistikos kategorijose akis bado Lietuvos klubų prastas žaidimas daugumose. Pagal kiekybinių pranašumų realizaciją trys Lietuvos komandos ne tik žengia paskutinėse vietose, tačiau ir kone dvigubai atsilieka nuo artimiausių savo varžovų.

Daugiau erdvės – privalumas. Elektrėnų „Airwell Energija“ yra geriausiai čempionate žaidžianti komanda, kai ant ledo komandos žaidžia ne pilnų sudėčių, tačiau turėdamos lygų žaidėjų skaičių. Jie yra vieninteliai, kurie už oponentus geriau žaidžia tiek ir formatu keturi prieš keturis, tiek ir trys prieš tris.

Drausmė. Pagal čempionate individualiai gautas baudos minutes – priekyje trys lietuviai. Tadas Kumeliauskas, Kostas Gusevas ir Povilas Verenis lenkia savo kolegas iš Latvijos ir Estijos.

Meistriškumas. „Airwell Energijos“ puolėjas Tadas Kumeliauskas dar kartą įrodinėja savo meistriškumą kovose dėl ritulio įmetimų. Beveik dvi iš trijų dvikovų (65,25%) vidutiniškai laimintis lietuvis pagal šį rodiklį tik minimaliai nusileidžia Reiniui Martinšui Lejniekui (65,31%) ir lygoje žengia antras.

Įvarčiai. „Kaunas City“ legionierius Ondrejus Machala toliau demonstruoja puikią formą siunčiant ritulius į vartus. Kartu su „Mogo“ lyderiu Gintu Meija jie išlieka vieninteliais žaidėjais, vidutiniškai per rungtynes pelnančiais po daugiau nei vieną įvartį. Per 13 rungtynių jis pelnė 16 įvarčių.

Rezultatyviausi. G. Meija ir toliau užtikrintai išlieka rezultatyviausiu lygos žaidėju. 33 rezultatyvumo balus surinkęs latvis artimiausią varžovą lenkia net 8 rezultatyvumo balais. Iš lietuvių į 20-tuką lygoje patenka tik T. Kumeliauskas, kurio sąskaitoje 18 rezultatyvumo balų.

MVP. Geriausiu mėnesio OHL Baltijos čempionato žaidėju buvo pripažintas Henrijs Ančas. „Mogo“ vartininkas padėjo savo komandai sužaisti nepriekaištingą mėnesį, iškovojant šešias pergales per tiek pat rungtynių.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA