-
08-03, 22:00
-
-

Lietuvos moterų ir jaunių ledo ritulio rinktinės pratęsė pergalių serijas Baltijos čempionatuose

2023.12.05 12:32
Moterų ledo ritulys | hockey.lt nuotr.

Lietuvos ledo ritulininkės pratęsė sėkmingą atkarpą Baltijos ledo ritulio čempionate.

Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose rungtynėse Lietuvos moterų rinktinė 2:0 nugalėjo „Kurbads/Lauvas“ atstoves. Pergalė leido pavyti varžoves turnyrinėje lentelėje ir pakilti į penktąją poziciją.

Abu įvarčius lietuvės pelnė antrajame kėlinyje: pasižymėjo Vaiva Rastenytė ir Rugilė Stirnaitė. Lietuvos rinktinės vartus visas rungtynes nepriekaištingai gynė Viltė Beličenkaitė.

Septintąją pergalę per tiek pat rungtynių Baltijos čempionato B divizione iškovojo Lietuvos jaunių rinktinė. Jaunosios ledo ritulininkės Vilniuje smaginosi 10:0 sutriuškindamos „Kurbads/Lauvas“ jaunimo komandą.

Dar vieną sėkmingą pasirodymą surengė R. Stirnaitė, šiame susitikime pelniusi 3 įvarčius. Du pridėjo Dagnė Aliukonytė, po vieną – Giedrė Rudnickaitė, Ugnė Petrulytė, Agnė Vyšniauskaitė, Elzė Orvidė ir Agnija Lysovskytė. Vartuose stovėjo Jelizaveta Cygankova.