-

K.Žadeikis iškovojo du Lietuvos pulo čempiono titulus

2023.12.04 22:03
Lietuvos pulo federacijos nuotr. | „Facebook“ nuotr.

Praėjusį savaitgalį finišavo Lietuvos pulo čempionatas: vyrai dalinosi medalius pulo-14.1 ir pulo-9 disciplinose, o moterys – pulo-9.

Du čempiono titulus iškovojo Kęstutis Žadeikis. Pulo-14.1 disciplinoje jis laimėjo visus 5 mačus, o finale 70:45 nugalėjo Saulių Vaitukaitį. Pulo-9 disciplinoje nugalėjo visus 6 varžovus, o finale 9:4 įveikė jaunąjį Ažuolą Tadaravičių. 2011 m. gimęs Ą.Tadaravičius antrą kartą tapo Lietuvos vicečempionu.

Bronzą pule-14.1 pelnė Eimantas Šveikauskas ir Justas Balčiūnas, o pulo-9 – Kasparas Budnikas ir J.Balčiūnas.

Moterų pulo-9 čempione tapo Agnė Jarušauskaitė, laimėjusi 3 mačus, o finale 7:5 įveikusi Dianą Jelinskienę. Trečia vieta atiteko Eglei Kazlauskienei.