-

A.Daviso vedama „Lakers“ paliko „Rockets“ be pergalių išvykose

2023.12.03 08:49
Anthony Davisas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (12/9) ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 107:97 (25:30, 35:14, 26:28, 21:25) įveikė Hiustono „Rockets“ (8/9) komandą.

Los Andželo komandai Anthony Davisas pelnė 27 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. Austinas Reavesas įmetė 18 taškų, LeBronas Jamesas - 16.

Pralaimėjusiems Fredas VanVleetas pelnė 22 taškus, Alperenas Sengunas surinko 21 ir sugriebė 13 kamuolių.

Hiustonas iki šiol pralaimėjo visas aštuonias svetimose arenose žaistas rungtynes.

„Lakers“ nuo antrojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko, o paskutiniame ketvirtyje priekyje buvo 19 taškų persvara.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dėl antrosios techninės pražangos iš arenos išvytas „Rockets“ treneris Ime Udoka. Po techninę pražangą šiame epizode taip pat gavo L.Jamesas ir Camas Reddishas.

„Rockets“: Fredas VanVleetas 22 (3/8 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Alperenas Sengunas 21 (5/17 dvit., 3/8 trit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Holiday 11 (4/4 dvit.), Dillonas Brooksas (2/5 dvit., 2/4 trit.), Jabari Smithas (4/4 dvit., 9 atk. kam.) ir Jalenas Greenas (3/9 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam., 6 kld.) po 10, Tari Easonas 6 (7 atk. kam.), Camas Whitmore 5, Jae'Seanas Tate 2.

„Lakers“: Anthony Davis 27 (10/22 dvit., 14 atk. kam., 5 blk.), Austinas Reavesas 18 (5/7 dvit., 1/4 trit., 4 atk. kam.), LeBronas Jamesas 16 (7/13 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Maxas Christie 12 (3/3 trit., 7 atk. kam.), Camas Reddishas (4/6 dvit., 5 atk. kam.) ir Taureanas Prince (3/5 trit., 6 atk. kam.) po 11, D'Angelo Russellas 9 (3/5 dvit., 1/5 trit., 5 per. kam., 7 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 2, Christianas Woodas 1