08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Klaipėdos braziliško džiu-džitsu kovotojai Latvijos čempionate laimėjo 10 medalių

2023.11.27 19:23
Klaipėdos braziliško džiu-džitsu kovotojai Latvijos čempionate | Organizatorių nuotr.

Lapkričio 25 dieną Latvijoje vyko tarptautinis braziliškojo džiu-džitsu čempionatas. Jame dalyvavo net 11 sportininkų iš BJJ imtynių klubo „Team Mascarenhas Klaipėda“ ir parsivežė iš viso 7 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Eljotas Zaremba svorio kategorijoje -24 kg Gi tarp 2015m. ir jaunesnių gimimo vaikų buvo tiesiog nesustabdomas savo firminiu rankos laužimu, kur laimėjo 1 vietą.

Jonas Grinčinaitis svorio kategorijoje -25 kg Gi tarp 2017 metų gimimo vaikų su savo firminiu metimu per klubą ir rankos laužimu užtikrintai laimėjo 1 vietą. Paulius Grinčinaitis svorio kategorijoje -30kg Gi tarp 2017 metų gimimo vaikų turėjo tik vieną kovą kurioje užtikrintai laimėjo 1 vietą.

Jogaila Kaubrys -24 kg baltų diržų vaikų grupėje kovėsi išties puikiai, padarė skausmingą veiksmą, bet, deja, kartais taip nutinka, dėl grubios teisėjo klaidos, šis veiksmas nebuvo įskaitytas ir tokiu būdu vaikas nebepateko į finalą. Mūsų komandai mažasis kovotojas vis tiek tapo čempionu.

Vitas Adomaitis svorio kategorijoje -73 kg, tarp trylikamečių paauglių baltais diržais po penkių kovų iškovojo aukso medalį. Maksim Chaban svorio kategorijoje -69 kg, tarp penkiolikmečių vaikinų oranžiniais diržais iškovojo pirmąją vietą.

Sniegai Kaubrienei tai buvo debiutinės varžybos, pagal amžių kovojo įvairaus amžiaus moterys baltais diržais, svorio kategorijoje -69 kg. Sniega, vos po trijų mėnesių treniruočių, kovėsi labai stipriai ir techniškai, pelnė trečiąją vietą.

Raimondas Kaubrys svorio kategorijoje -100,5 kg Master, mėlynas diržas laimėjo sidabrą.

Deividas Daividavičius svorio kategorijoje -88,3 kg, suaugusių mėlynų diržų grupėje pelnė bronzos medalį.

Tadd Ilgas pasidabino net dviem aukso medaliais. Mėlynų diržų suaugusiųjų svorio kategorijoje -94,3 kg įspūdingai nugalėjo varžovus ir iškovojo garbingą pirmąją vietą. Taip pat tapo absoliutaus svorio kategorijos mėlynų diržų suaugusių čempionas.

BJJ imtynių klubas Team Mascarenhas Klaipėda sportininkai priešakyje su treneriu Iran Mascarenhas dar kartą įrodė savo pranašumą, savo stiprų pasirengimą, komandos nariai ir toliau savo pergalėmis garsina gimtąjį miestą bei Lietuvą. Kitos varžybos Kaune vyks jau gruodžio 8 d.

Jelgavoje medalius skynė ir kitų Lietuvos klubų atstovai. Suaugusiųjų varžybose auksą pelnė Nojus Zakarauskas, Matas Jaugelis, Ignas Vaičiulis, Gediminas Barista, Mantas Pakėnas, sidabrą – Dovydas Šidlauskas, Tadas Gudžiauskas, Domantas Vizbaras, Gvidas Tamutis, Lukas Latauskas, bronzą – Eligijus Luomonas, Gustas Mileikis, Adrian Belousov, D.Vizbaras ir D.Šidlauskas.