Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

D.Romanovskij persikėlė į „Panevežį“, bet dar gali jį palikti (2)

2023-11-22 18:02
Danielis Romanovskij | fk-panevezys.lt nuotr.

Danielis Romanovskij | fk-panevezys.lt nuotr.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ triumfavęs „Panevėžio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su antruoju tarpsezonio naujoku. Aukštaitijos sostinės ekipa pasipildė saugu Danieliu Romanovskiu – su vilniečiu sudaryta vienerių metų sutartis.

Tiesa, futbolininkas turi galimybę priimti sprendimą iki vasario mėnesio ir gali palikti „Panevėžį“ bei pratęsti karjerą užsienyje.

D. Romanovskis gimtinėje vilkėjo Vilniaus „Žalgirio“, Utenos „Utenio“, Kauno „Stumbro“, „Kauno Žalgirio“, Gargždų „Bangos“ bei FA „Šiauliai“ marškinėlius. Saulės miesto ekipoje saugas sužaidė rezultatyviausią karjeros sezoną. Lietuvos rinktinės atstovas legionieriaus duonos ragavo Serbijoje ir Ukrainoje – atstovavo Belgrado „Zemun“ bei Donecko „Olimpik“ komandoms.

Praėjusiame Lietuvos čempionato sezone D. Romanovskis per 35 susitikimus pasižymėjo 9 kartus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąją statistiką futbolininkas atsiliko tik nuo Jeffrey Sarpongo.

„Prisijungti prie „Panevėžio“ nusprendžiau dėl trenerio susidomėjimo, manau, tai svarbiausias faktorius žaidėjo karjeroje. Laukia Čempionų lygos atranka, tai – Lietuvos čempionai. Be abejo, komanda su Gino Lettieri rodo puikius rezultatus ir stabilų žaidimą, todėl nusprendžiau prisijungti prie šitos ambicingos organizacijos.

Lūkesčiai – išsikovoti vietą startinėje sudėtyje ir padėti komandai apginti čempiono titulą bei laimėti Supertaurę ir LFF taurę. Taip pat – gerai pasirodyti Europoje ir pasiekti grupių etapą.

Norėčiau padėkoti treneriui Mindaugui Čepui ir jo komandai už pasitikėjimą ir profesionalumą.

Taip pat didelis ačiū FA „Šiauliai“ komandai, puikiems sirgaliams bei komandos vadovybei. Per šiuos dvejus metus kartu tobulėjome ir ėjome į priekį, ir galiausiai užėmėme trečią vietą, pasiekėme bronzos medalius ir tai leido iškovoti kelialapį į Konferencijų lygos atrankos varžybas“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo „Panevėžio“ naujokas.

„Panevėžys“ į pirmąją treniruotę rinksis sausio 8 dieną.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų