-

L.Jamesas pagerino taškų rekordą ir išplėšė pergalę

2023.11.20 08:04
LeBronas Jamesas | Scanpix nuotr.

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (8/6) krepšininkai. Darvino Hamo treniruojama komanda namų arenoje 105:104 (20:28, 29:27, 32:20, 24:29) nugalėjo Hiustono „Rockets“ (6/5) klubą.

LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 39 minutes įmetė 37 taškus (12/14 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, tačiau suklydo 2 sykius.

Puolėjas pagerino savo sezono taškų rekordą ir pelnė pergalingus „Lakers“ komandos taškus, kuris likus 1,9 sekundėms baudos metimu išvedė ekipą į priekį.

LeBronas penktą kartą šiame sezone pelnė bent 30 taškų, o „Lakers“ komanda laimėjo penktą sykį iš paskutinių šešių mačų.

Prieš L.Jameso pergalę lėmusį tašką rezultatą likus keturioms sekundėms lygino „Rockets“ aukštaūgis Alperenas Sengunas.

Teksaso komanda savo paskutinei atakai minutinės pertraukėlės nebeturėjo ir neparuošta „Rockets“ paskutinė ataka buvo nesėkminga.

„Rockets“: Dillonas Brooksas 24 (3/10 dvit., 6/11 trit., 4 per. kam.), Alperenas Sengunas 23 (10/14 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Fredas VanVleetas 15 (3/10 trit., 16 rez. perd.), Jabari Smithas 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Jeffas Greenas 13 (5/5 dvit.), Jalenas Greenas 9 (1/5 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Jae'Seanas Tate 4, Tari Easonas 2 (5 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (12/14 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davis 27 (11/15 dvit., 10 atk. kam., 4 kld.), Austinas Reavesas 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Rui Hachimura 11 (4/6 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam.), Camas Reddishas 7 (1/5 trit.), D'Angelo Russellas 4 (1/5 trit., 5 atk. kam.), Taureanas Prince 2 (1/7 dvit., 0/4 trit., 4 atk. kam.).