07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
-
Ispanija
-
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
-
Japonija
-
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
-
Brazilija
-
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
-
Kanada
-
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
-
Puerto Rikas
-
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
-
JAV
-
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
-
Graikija
-
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
-
Australija
-
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
-
Prancūzija
-
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
-
Vokietija
-
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
Serbija
-
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
-
Pietų Sudanas
-
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
-
Brazilija
-
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
-
Graikija
-
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
-
Ispanija
-
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
-
Vokietija
-
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
JAV
-
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
-
Pietų Sudanas
-

Mėnesio MVP futsal A lygoje tapęs A.Voskunovičius: „Kiekvienais metais tobulėju“

2023.11.17 22:12
Albertas Voskunovič  | lff.lt nuotr.

Albertas Voskunovič | lff.lt nuotr.

lgametis Lietuvos rinktinės ir „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Albertas Voskunovič pripažintas geriausiu Lietuvos futsal A lygos rugsėjo-spalio mėnesių futbolininku.

„Iš tikrųjų, net nesitikėjau gauti tokio įvertinimo. Tikrai nelaikau savęs mėnesio žaidėju, nes nesu tas žaidėjas, kuris įmušė daugiausiai įvarčių. Tiesą pasakius, likau tikrai, maloniai nustebintas, kad mane pastebėjo. Tai tik dar labiau motyvuoja dirbti, stengtis ir padėti komandai siekti teigiamo rezultato“, – sakė A. Voskunovičius.

– Bent kol kas „Kauno Žalgiris“ šiemet A lygoje lygiaverčių varžovų neturi. Kieno tai įtaka: sustiprėjusių žalgiriečių ar susilpnėjusių varžovų?

– Nepasakyčiau, kad neturime lygiaverčių varžovų. Tiesiog mes kartu su komanda kiekvieną dieną treniruočių metu daug dirbame, jos yra aukšto intensyvumo, trenerių štabas prieš rungtynes puikiai analizuoja varžovus ir dėl to mums pavyksta pasiekti teigiamą rezultatą. Manau, mes kiekvieną sezoną tampame vis stipresni.

– Praėjęs mėnuo jūsų klubui buvo įsimintinas ir kelione Čempionų lygoje. Jau radote atsakymą, ko pritrūko, kad ta kelionė būtų ilgesnė?

– Sunku pasakyti, ko mums pritrūko. Galbūt, sėkmės… Manęs asmeniškai vis dar neapleidžia emocijos po Čempionų lygos. Turėjome puikų žaidėjų pasiruošimą, analizavome varžovus, ieškojome jų silpnų vietų. Mes buvome pasiilgę Čempionų lygos rungtynių ir tą galima buvo pastebėti per pirmas rungtynes, kurias laimėjome dideliu skirtumu.

Kitos rungtynės buvo kiek sunkesnės ir mažiau rezultatyvios. Sužaidėme labai gerai, bet didžiausia mūsų problema buvo realizacija. Jei būtų pavykę pasiekti teigiamą rezultatą antrose rungtynėse, viskas būtų kitaip. Deja, dabar galime kaltinti tik patys save.

– Grįžkime prie tavo asmeninio indėlio į pergales. Kaip galėtum palyginti savo sportinę formą su ankstesniais metais?

– Manau, kad kiekvienais metais tobulėju. Kai turime tokį gerą trenerį, kitaip ir negali būti (šypsosi). Be abejo, meistriškumas auga žaidžiant su tokio lygio rinktinėmis, kaip Portugalija ar Čekija. Taip pat dalyvaudamas tokio lygio rungtynėse, augi kaip sportininkas. Ir tas man asmeniškai labai jaučiasi.

Paskutiniu metu pačiam pavyksta pasižymėti rezultatyviais perdavimais, kokybiška gynyba bei individualiai susikurti progų.

– Jei pačiam būtų reikėję rinkti praėjusio mėnesio MVP, kas iš futsal A lygos įsiminė labiausiai?

– Šiame sezone Lietuvos A lygoje yra nemažai legionerių, kurie tikrai gerai atrodo. Kartu su jais tobulėja ir Lietuvos žaidėjai. Daug ką galėčiau išskirti, bet manau vienas iš svarbiausių kandidatų galėtų tapti mūsų „Kauno Žalgirio“ žaidėjas, Igor Cassula.

– Kuri komanda kol kas labiausiai stebina tiek teigiama, tiek neigiama prasme?

– Labiausiai teigiama prasme stebina „Hegelmann“. Jauna komanda, turinti labai gerą trenerį. Tikrai išsiskiria jų geras žaidimas bei geri rezultatai.

– Kokį „Kauno Žalgirį“ matysime artimiausiais mėnesiais?

– Kaip ir visada, matysite komandą, kurį žengia į aikštę, kuri nusiteikusi pasiekti pergales. Dar verta paminėti, kad šį sezoną turime labai gerą jaunimą, kuris treniruočių metu labai stengiasi, bando parodyti savo jėgas ir gauna trenerio pasitikėjimą.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų