-

„Barcelona“ pratęsė „Valencia“ nesėkmių seriją

2023.11.17 23:48
Rokas Jokubaitis | „Twitter“ nuotr.

Po pralaimėjimo Vitorijoje atsitiesė Barselonos „Barcelona“ (7-2) komanda su Roku Jokubaičiu.

Katalonai šį kartą namuose 74:70 (25:16, 12:17, 17:19, 20:18) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (5-4) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės turnyre.

R.Jokubaitis žaidė 12 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais (1/5 dvit., 0/1 trit., 0/1 baud.), atkovotu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais, išprovokuota pražanga, 2 asmeninėmis pražangomis ir -2 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje puikavosi dviženkliu pranašumu (24:13).

Visgi, tai negarantavo lengvo mačo. Antrajame kėlinyje svečiai praktiškai visiškai panaikino turėtą deficitą (29:28).

Ketvirtajame kėlinyje katalonai surengė spurtą 10-0, po kurio ėmė tolti nuo varžovų (68:60). Pastarieji sumažino atsilikimą iki vieno metimo (70:68).

Likus 9 sekundėms, du Alexo Abrineso baudų metimus keitė Chriso Joneso dvitaškis (72:70). Dar du baudų metimus netrukus pridėjo Nicolas Laprovittola (74:70).

Vilties galėjęs suteikti svečių tritaškis skriejo pro šalį ir katalonai išsaugojo pergalę savo rankose – 74:70.

„Barcelona“: Janas Vesely 17 (7/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), Alexas Abrinesas 12 (1/7 trit.), Tomašas Satoransky, Willy Hernangomezas ir Jabari Parkeris (7 atk. kam., 3 blk.) po 9, Nikola Kaliničius ir Nicolas Laprovittola (5 rez. perd.) po 7.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 15 (4/9 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), Damienas Inglisas 13 (5 kld.), Xabi Lopezas-Arostegui 10 (7 atk. kam.), Semi Ojeleye 8, Stefanas Jovičius 6.