Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
Šiandien, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
Rytoj, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-

Visų laikų rekordą pagerinęs ir ypatingą trofėjų atsiėmęs N.Djokovičius: „Apie tai svajoja kiekvienas tenisininkas“ Demonstravo šokio judesius (1)

2023-11-13 21:08
Novakas Djokovičius | „Stop“ kadras

Novakas Djokovičius | „Stop“ kadras

 Turine (Italija) vykstančiame „ATP Finals“ turnyre sekmadienį serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) po daugiau nei 3 valandų kovos 7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 6:3 palaužė dano Holgerio Rune (ATP-10) pasipriešinimą.

Po šios N.Djokovičiaus pergalės tapo aišku, kad jis pirmoje ATP vienetų reitingo vietoje liks iki pat metų pabaigos. Už tai jam buvo įteiktas ypatingas trofėjus, skiriamas žaidėjui, metus baigiančiam pirmoje ATP reitingo vietoje.

N.Djokovičius metus reitingo viršūnėje užbaigs jau 8-ą kartą karjeroje. Tai – visų laikų rekordas. Serbas dar labiau nutolo nuo 6 kartus tokį pasiekimą užfiksavusio amerikiečio Pete‘o Sampraso.

„Apie tai svajoja kiekvienas tenisininkas. Aš manau, kad laimėti „Didžiojo kirčio“ turnyrus ir baigti sezoną pirmoje reitingo vietoje yra svarbiausi pasiekimai šiame sporte. Tai padaryti – labai sunku. Mums visiems šis sezonas buvo labai ilgas ir man dabar yra gera stovėti čia su šiuo trofėjumi. Dėkoju visiems savo komandos nariams: nuo trenerių iki fizioterapeutų. Nors korte aš esu vienas, be savo komandos darbo tokių rezultatų tikrai nepasiekčiau. Atšvęsiu šį pasiekimą su jais visais. Didžiuojuosi tuo“, - sakė N.Djokovičius.

Serbas Turine jau spėjo pasižymėti ir linksmais epizodais. Prieš atsiimdamas ypatingą trofėjų jis demonstravo šokio judesius, o prieš tai sutiko pasirašyti...ant sirgaliaus krūtinės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų