-

Karjeros taškų rekordą pagerinęs T.Maxey pratęsė „76ers“ pergalių seriją

2023.11.13 08:29
Tyrese Maxey | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ (8/1) klubas. Nicko Nurse'o treniruojama komanda savo arenoje 137:126 (38:27, 31:33, 31:39, 37:27) įveikė Indianos „Pacers“ (6/4) krepšininkus.

Filadelfijos komandą į pergalę vedė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Tyrese Maxey.

Jis per 39 žaidimo minutes įmetė 50 taškų (13/21 dvit., 7/11 trit., 3/3 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.

Ankstesnis gynėjo rekordas buvo 44 taškai.

Joelas Embiidas nugalėtojams pridėjo 37 taškus ir „76ers“ šventė aštuntą pergalę paeiliui.

Pralaimėjusiems Tyrese Haliburtonas pelnė 25 taškus, Mylesas Turneris pridėjo 22.

„Pacers“ panaikino pirmoje mačo pusėje turėtą 19 taškų deficitą ir paskutiniame kėlinyje pirmą kartą išsiveržė į priekį 105:104.

Tačiau „76ers“ po to spurtavo 18:6 ir pergalės nepaleido.

„Pacers“: Tyrese Haliburtonas 25 (6/8 dvit., 3/6 trit., 17 rez. perd.), Mylesas Turneris 22 (3/8 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam.), Buddy Hieldas 16 (2/6 dvit., 4/8 trit., 4 atk. kam.), Obi Toppinas 14 (4/4 dvit.), Jalenas Smithas 11 (3/5 dvit., 6 atk. kam.), Bruce Brownas (4 atk. kam.) ir Bennedictas Mathurinas (4/8 dvit., 5 atk. kam.) po 9, Aaronas Nesmithas (2/5 trit., 4 atk. kam.) ir T.J. McConnellas (3/5 dvit.) po 8, Andrew Nembhardas 4.

„76ers“: Tyrese Maxey 50 (13/21 dvit., 7/11 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Joelas Embiidas 37 (11/22 dvit., 1/4 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.), Tobias Harris 18 (9/17 dvit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 10 (4 atk. kam., 6 rez. perd.), Nicolas Batumas 9 (3/5 trit., 7 atk. kam.), Danuelas House ir Paulas Reedas (6 atk. kam.) po 4, Patrickas Beverley 3 (1/4 trit.), Robertas Covingtonas 2 (5 atk. kam.).