Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

„Per 24 valandas „OnlyFans“ uždirbau daugiau nei per visas savo kovas kartu sudėjus“: P.VanZant pareiškimas sulaukė S.Stricklando ir V.Ševčenko dėmesio

2023.11.12 16:21
Paige VanZant | Instagram.com nuotr

Paige VanZant | Instagram.com nuotr

 Jau daugiau nei dvejus metus nei narve, nei ringe nematyta kovotoja Paige VanZant džiaugiasi sėkme „OnlyFans“ platformoje ir, panašu, apie sugrįžimą į kovinį sportą net negalvoja.

„Šiuo metu „OnlyFans“ man yra pagrindinis pajamų šaltinis. Aš iš tos platformos uždirbu gerokai daugiau nei iš kovų. Tiesą pasakius, kartą per 24 valandas „OnlyFans“ uždirbau daugiau nei per visas savo kovas kartu sudėjus“, - „OnlyStans“ tinklalaidėje pasakojo P.VanZant.

Anksčiau amerikietė turėjo savo puslapį, kuriame talpino kiek pikantiškesnes nuotraukas. Vėliau ji perėjo į „OnlyFans“ platformą, pozuoja visiškai nuoga, o jos pajamos sparčiai auga. P.VanZant pripažino, kad neigiamas visuomenės požiūris į tokiu būdu užsidirbančias moteris ją iš pradžių kiek trikdė, bet dabar ji tikina nebekreipianti dėmesio į kritikus.

„Iš savo gerbėjų esu gavusi daug keistų prašymų. Jie nori pamatyti mano pažastų ir purvinų pėdų nuotraukas. Šiaip aš savo dėvėtų drabužių nepardavinėju, bet jei kas pasiūlytų 500 tūkst. JAV dolerių už mano kelnaites, tai aš rimtai pagalvočiau apie jų pardavimą“, - aiškino P.VanZant.

UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas Seanas Stricklandas, išgirdęs P.VanZant pareiškimus, padarė savo išvadas.

„Su tavimi buvo pasirašytas kontraktas, nes tu buvai seksuali. Moterų MMA yra nevykęs dalykas. Vyrai daugiau sumokės už tai, kad pamatytų tave nuogą, o ne kovojančią. Vaikai, nemeskite mokyklos, nes kovinis sportas yra niekam tikęs“, - rėžė S.Stricklandas.

Tada į diskusiją įsijungė buvusi UFC čempionė Valentina Ševčenko.

„Kalbi kaip užgautas vaikas, kuris per visą savo karjerą uždirbo mažiau nei moterys kovotojos. Smagu matyti, kad tu bent jau stengiesi. Gal UFC tai pamatys ir padidins honorarą, bet šiuo metu tu pats ir esi nuogas“, - aiškino kirgizė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų